-1,30 €
UNIVERSALI ŽEMĖ 32 L
Kodas: 4770168240940

UNIVERSALI ŽEMĖ 32 L

5,19 € 3,89 €

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Galimi pristatymo būdai:

  Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
  Pristatymas į namus
  Atsiėmimas paštomate

  UNIVERSALI ŽEMĖ
  Auginimo terpė
  Paskirtis: universali, pagal specialią receptūrą iš organinių ir mineralinių medžiagų profesionaliai paruošta žemė, skirta sėkloms daiginti; daigams (sodinukams) dauginti ir auginti; daržovėms, gėlėms, dekoratyviniams augalams, vaiskrūmiams ir vaismedžiams auginti bei persodinti; kapams tvarkyti; sodinamajai žemei papildyti ir pagerinti; vejai ir dirvai mulčiuoti, želdinių aplinkai tvarkyti ir apželdinti. Žemėje subalansuotas maistingųjų medžiagų kiekis, ji yra poringa, gerai sugeria vandenį, sulaiko drėgmę, neturi ligų užkratų. Žemėje esantys makro- ir mikroelementai, huminės ir aminorūgštys lengvai įsisavinamos, augalai greičiau prigyja ir auga, tampa dekoratyvesni, padidėja jų gyvybingumas ir derlingumas, augalus vegetacijos metu reikia mažiau tręšti papildomai.
  Naudojimas: tuščia vazonų (daigyklų, lovelių) talpa užpildoma žeme, pasodinami augalai, žemė aplink augalus sutankinama, gausiai paliejama vandeniu; dirvožemio gerinimas šiltadaržiuose, gėlynuose ir lauko lysvėse – 2–3 l/m2; daigų (uogakrūmių, sodinukų) sodinimas į dirvą – 1–2 l į sodinimo duobutę; krūmų ir medelių sodinimas – 3–5 l į sodinimo duobutę; papildomas augalų tręšimas vegetacijos metu – 0,5–2 l/1 augalui arba 2–3 l/m2; dirvos mulčiavimas – 2 cm sluoksniu; vejos mulčiavimas – 3–4 cm sluoksniu po vejos aeracijos ar atsodinimo.
  Patarimai: prieš naudojant žemę reikia pravėdinti. Persodinę pradėkite tręšti po 6–8 savaičių. Žemę galima maišyti su dirvožemiu ar durpėmis, norint pagerinti dirvos struktūrą ir trąšumą. Augalus sodinkite (persodinkite) esant vėsiam orui. Nuolat purenkite dirvos paviršių. Panaudota žemė puikiai tinka sodo ar daržo žemei pagerinti, augalinėms atliekoms kompostuoti.
  Sudėtis: skirtingų tipų durpės, organinės trąšos, mineralinės trąšos, klintmilčiai, įgeriamumą gerinančios medžiagos, molis.
  Grunte esantys makro- ir  mikroelementai, humininės ir aminorūgštys lengvai įsisavinamos, augalai greičiau prigyja ir auga, tampa labiau dekoratyvūs, padidėja jų gyvybingumas ir derlingumas, augalus vegetacijos metu reikia mažiau tręšti papildomai.
  Deklaruojami kokybės rodikliai: pHKCl 5,5–6,5, elektrinis laidis (EC) – 1,0 mS/cm; organinės medžiagos – 93 %; bendras azotas (N) 0,2 %; bendras fosforas (P2O5) 0,007 %; bendras kalis (K2O) 0,05 %, drėgmė – ne didesnė kaip 60 %.
  Sauga ir laikymas: nėra jokių ypatingų saugos reikalavimų dėl žemės naudojimo, laikymo ir gabenimo. Dirbant laikytis bendrųjų higienos reikalavimų, mūvėti pirštines. Patekus ant odos ar į akis, plauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų! Laikyti sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių, drėgmės, galimo užteršimo ir terminių bei mechaninių pakuotės pažeidimų. Laikyti ne aukštesnėje kaip +40 °C temperatūroje. Užšalus ir vėl atitirpdžius, žemės ypatybės nesikeičia.

  Charakteristikos
  Tūris įpylimo metu32 l
  PaskirtisUniversalūs
  TipasGruntas
  Prekinis ženklasAGRONOM
  Išfasavimas32 l

  Geriausia pirkti viską kartu!

  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.