Filtruoti

Kaina
2 3
Gamintojai
Paskirtis
more... less
Išfasavimas
more... less
Prekinis ženklas
more... less

Kokoso lukštų substratas

Supresuotas kokoso lukštų substratas - tai natūralus, ekologiškas, 100% organinis produktas, pagamintas iš kokoso riešutų kevalų. Šis substratas skirtas gėlėms, kambariniams augalams, kai kurioms daržovėms. Yra įrodyta, kad, pavyzdžiui, pomidorai, užauginti kokoso lukštų substrate duoda 2% didesnį derlių negu auginti durpių substrate arba mineralinėje vatoje, o žydinčios gėlės, ypač serenčiai, veda daugiau žiedų. Presuotas kokoso lukštų substratas naudojamas nesiskaido, nekinta jo tūris, gerai praleidžia šilumą, jame nesikaupia vanduo ir nedidėja druskų kiekis. Kokoso lukštų substratą daigų auginimui galima naudoti 3-4 metus, nes tiek laiko nekinta kokoso plaušo struktūra. Substratą galima naudoti ne tik daiginimui, bet ir grunto gerinimui tiek šiltnamyje, tiek lauke, taip pat mulčiavimui, sumaišius su dirvožemiu. Kokoso lukštų substrate nėra ligų sukėlėjų, jis neužterštas piktžolių sėklomis. Pasirūpinkite savo augalais ir gaukite gausesnį derlių! Įsigykite kokoso lukštų substrato Zaliastotele.lt jau dabar.

Skaityti daugiau
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 • 2,49 €
  SUPRESUOTAS KOKOSO LUKŠTŲ SUBSTRATAS 10 L
  Kodas: 871754533048 PRODUCX

  Universalus kokoso lukštų substratas, skirtas gėlėms, kambariniams augalams sodinti ir persodinti, svogūninėms gėlėms sodinti bei sėkloms sėti. Substratą galima lygiomis dalimis sumaišyti su sodo dirvožemiu ir naudoti augalų bei krūmų mulčiavimui.

 • 2,49 €
  KOKOSO LUKŠTŲ SUBSTRATAS ORCHIDĖJOMS
  Kodas: 871754533049 PRODUCX

  KOKOSŲ SUBSTRATAS ORCHIDĖJOMSPaskirtis: specialus mišinys, pagamintas iš natūralių medžiagų, skirtas orchidėjoms bei kitiems epifitiniams augalams auginti ir persodinti. Mišinys poringas, gerai sugeria vandenį, sulaiko drėgmę, neturi ligų užkratų.- Gerai sugeria vandenį, net kai jis yra sausas.- Idealus drenažas ir oro struktūra geram šaknų vystymuisi.-...

Rodoma 1 - 2 iš 2 elementų