Nauja
GARDEX VERMIKULITAS 170 G
Kodas: 000000111835

GARDEX VERMIKULITAS 170 G

1,99 €/ vnt.
11,71 €/ kg

Būklė: Yra parduotuvėse

Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų: 1,49 € (-25 %)

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Galimi pristatymo būdai:

  (Pasirinkimas kitame žingsnyje)

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje
  Pristatymas į namus

  Paskirtis: dirvožemio gerinimo priemonė, skirta dirvožemiui gerinti; įterpiamas į žemę ar substratą, kuriame bus sodinamos lauko ir šiltnamio daržovės, gėlės ir kiti kambariniai augalai, dekoratyviniai augalai, uogakrūmiai ir vaismedžiai. Tinka įvairiems augalams auginti hidroponikoje.
  Vermikulitas palaiko drėgmę, saugo nuo ligų, gerina oro cirkuliaciją šaknų zonoje, fiksuoja tręšiamųjų produktų maistines medžiagas. Svarbiausia vermikulito ypatybė – drėgmės išlaikymas dirvoje, todėl jis gali būti naudojamas kaip įgėrio granulės. Vermikulito granulės gali sugerti net 3–4 kartus daugiau vandens, nei sveria pačios. Visapusiškam geram poveikiui gauti rekomenduojama vermikulitą ir perlitą (iki 30 % substrato ar grunto) naudoti kartu: vermikulitas sulaiko daugiau drėgmės ir palaipsniui ją atiduoda augalams, taip juos apsaugodamas nuo išdžiūvimo, o perlitu papildytas substratas nesuspaudžia augalų šaknų, oras lengvai cirkuliuoja ir pasiekia jas.
  Naudojimo rekomendacijos: sėjant sėklas, sodinant daigus, svogūnėlius ar sodinukus vermikulitą sumaišyti su substratu ar žeme santykiu 1:3 (1 dalis vermikulito : 3 dalys auginimo terpės). Lauko augalams, auginamiems dirvoje ir šiltnamiuose, rekomenduojama vermikulito įterpti į dirvožemį santykiu 1:3. Vazoniniams ir balkoniniams augalams – sumaišyti su substratu ar žeme santykiu 1:3.
  Auginimo terpė: F.2.1.1.17 Sluoksniuotasis vermikulitas
  Parametrai: bendrasis azotas (N) – 0,02 %, P2O5 – 3,06 %, K2O – 3,06 %, sausoji medžiaga – 99,9 %, fosforas (P) – 0,20 %, kalis (K) – 2,54 %, kalcis (Ca) – 2,08 %, magnis (Mg) – 8,78 %, organinė anglis (Corg) – 0,28 %, (pHKCl) – 5,8–6, elektrinis laidis (EC mS/cm) – 0,05, fizinė forma – biri, tūris įpylimo momentu – 5 l, frakcija – 1–10 mm, organinės medžiagos kiekis – 2,7 %.
  Priemaišos: kietos natūralios priemaišos (akmenys ir pan.), kurių skersmuo iki 5 mm – nerasta, kietos nenatūralios priemaišos (plastikas, metalas ir pan.), kurių skersmuo nuo 2 mm – nerasta, piktžolių sėklos – nerasta, kadmis (Cd) – < 0,6 mg/kg, šešiavalentis chromas (Cr VI) – < 0,1 mg/kg, gyvsidabris (Hg) – < 0,2 mg/kg, nikelis (Ni) – < 73,3 mg/kg, švinas (Pb) – < 8,2 mg/kg, arsenas (As) – < 12,2 mg/kg, varis (Cu) – < 150 mg/kg, cinkas (Zn) – < 60,03 mg/kg, salmonelės (Salmonella spp.) – nerasta, Escherichia coli ir Enterococcaceae tipų bakterijų – < 1000/g
  Sudėtis: 100 % vermikulitas

  Charakteristikos
  PaskirtisDirvos papildas
  Prekinis ženklasGARDEX

  Geriausia pirkti viską kartu!

  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.