Filtruoti

Kaina
3 4
Gamintojai
Paskirtis
more... less
Išfasavimas
more... less
Prekinis ženklas
more... less

Žemės mišiniai biohumuso pagrindu

Žemės mišiniai biohumuso pagrindu - skirtas įvairių augalų sodinimui ir persodinimui. Šie mišiniai pasižymi tinkamai subalansuotu ir augalams reikalingu mineralinių medžiagų kiekiu bei gausia mikroelementų, tokių kaip azotas, fosforas, natris, kalis, magnis, humusingos medžiagos, aliuvinės medžiagos, mikro bei makroelementai. Šie žemės mišiniai ypatingi tuo, kad papildomai nereikalingos jokios kitos trąšos, todėl sodinimo ar persodinimo procesas iškart tampa paprastesnis. Biohumusu prisotintas žemių mišinys ne tik natūralus, bet ir negendantis produktas, todėl likusias žemes laikydami užrištame maiše galėsite panaudoti bet kada prireikus. Kiekvienas lauko ar kambario augalas turi savus reikalavimus, todėl sodinti/persodinti bei prižiūrėti juos panaudojus tokį sodinimo terpės pagrindą derėtų atsižvelgiant į augalo jautrumą bei lepumą skirtingiems išorės veiksniams. Žemės mišiniai biohumuso pagrindu padeda greičiau sudygti sėkloms, prigyti daigams, padeda sustiprinti šaknis, augalai tampa atsparesni neigiamiems aplinkos veiksniams, įgyja imunitetą.

Skaityti daugiau
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 • 3,89 €
  ŽEMĖS MIŠINYS BIOHUMUSO PAGRINDU DAIGAMS IR GĖLĖMS 10 L
  Kodas: 477016890428 BIOHUMUS & SOIL

  Žemės mišinys biohumuso pagrindu, paruoštas kaip sodinamosios terpės pagrindas skirtas sėkloms sėti ir daigams (sodmenims, sodinukams) persodinti, kambarinėms, balkoninėms ir lauko gėlėms auginti, sodinimo gruntui pagerinti. Mišinys pagamintas iš organinių medžiagų.

 • 3,89 €
  ŽEMĖS MIŠINYS BIOHUMUSO PAGRINDU POMIDORAMS, PAPRIKOMS IR...
  Kodas: 477016890429 BIOHUMUS & SOIL

  Žemės mišinys biohumuso pagrindu, paruoštas kaip sodinamosios terpės pagrindas skirtas pomidorų, paprikų, baklažanų, agurkų ir kitų vaisinių daržovių sėkloms sėti, daržovių daigams persodinti ir auginti, sodinimo gruntui pagerinti. Mišinys pagamintas iš organinių medžiagų.

 • 3,89 €
  ŽEMĖS MIŠINYS BIOHUMUSO PAGRINDU UNIVERSALUS 10 L
  Kodas: 477016890430 BIOHUMUS & SOIL

  Žemės mišinys biohumuso pagrindu, paruoštas kaip sodinamosios terpės pagrindas skirtas gėlių, daržovių, prieskonių sėkloms daiginti, jų daigams persodinti, kambarinėms, balkoninėms ir lauko gėlėms, atviro ir uždaro grunto daržovėms, sodo ir dekoratyvių augalų sodmenims (sodinukams) auginti ir persodinti, sodinimo gruntui pagerinti. Mišinys pagamintas iš...

Rodoma 1 - 3 iš 3 elementų