Filtruoti

Prekinis ženklas
daugiau mažiau

Vejos traktoriai

Vejos traktoriai suteikia galimybę savo aplinką bei sodą puoselėti neliejant prakaito. Pjaukite žolę patogiai įsitaisę nedidelio traktoriaus kėdėje ‒ darbas bus atliktas daug greičiau ir efektyviau, o jūs nė kiek nepailsite. Įsigijus papildomų priedų vejos pjovimo traktorius jums tarnaus visais metų laikais.
Pagal savo poreikius rinkitės didesnį arba mažesnį vejos traktorių. Mažesni, siauresni, mažesnį pjovimo plotą turintys vejos traktoriai skirti vejos plotams, kur yra siaurų vietų, pavyzdžiui, medžių, sodo baldų ir panašiai. Vejos traktoriai turi mechaninę arba hidrostatinę transmisiją. Hidrostatinės transmisijos traktorių valdyti lengviau ir patogiau. Norint didžiausio įmanomo komforto, rekomenduojama rinktis traktorių su pedalu valdoma transmisija. Tokiu atveju galėsite valdyti greitį ir krypti tiek važiavimui į priekį, tiek atbuline eiga naudodami atskirus pedalus. Taip pat egzistuoja vejos traktoriai su svirtimi valdoma hidrostatine transmisija. Svirtį lengva pasiekti iš vairuotojo vietos, ji pritvirtinta prie sparno. Kai kurie vejos traktoriai turi įvairių papildomų funkcijų, palengvinančių darbą ir suteikiančių daugiau galimybių. Tai tokios funkcijos kaip šoninis išmetimas, mulčiavimas, autopilotas, elektra valdomas pjovimo aukščio reguliavimas, elektromagnetinis peilio įjungimas, antivibracinė sistema ir daugybė kitų privalumų.
Zaliastotele.lt jūs galite rinktis iš daugybės skirtingų techninių parametrų vejų traktorių, tad kiekvienas tikrai ras savo poreikius atitinkantį įrenginį. Įsigykite traktoriuką ir žolės pjovimas iš varginančio darbo taps smagiu užsiėmimu.

Skaityti daugiau
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 •  
  SODO TRAKTORIUKAS SOLO BY AL-KO T 22-105.1 HDD-A V2
  Kodas: 4003718061888

  Naujos kartos Premium klasės traktoriukas, praktiškas, patogus, labai manevringas.Vejos traktorius SOLO by AL-KO idealiai tinka darbui vidutinių ir didelių plotų priežiūrai. T22 105.1 HDD-A V2 modelis varomas ypač galingu 2 cilindrų 22 AG varikliu su antivibracijos sistema bei priverstiniu alyvos tepimu.105cm pjovimo agregatas visuomet užtikrina...

  • Prekinis ženklas: ALKO
  • Pristatymas negalimas
  • Atsiėmimas negalimas
  Išparduota
Rodoma 1 - 1 iš 1 elemento