Kaip pirkti Zaliastotele.lt?

1.  Išsirinkite norimas prekes, nurodykite pageidaujamą kiekį ir spauskite mygtuką „Į KREPŠELĮ2.   Pirkinių krepšelį galite rasti viršutiniame dešiniajame kampe.

Paspaudę krepšelio ikoną, galite matyti pasirinktas prekes ir vykdyti tolimesnį pirkimą spaudžiant mygtuką „PIRKTI“.3.  Užsakymo suvestinės lange galite koreguoti prekes ir (ar) kiekius, o norėdami pradėti pirkimo procesą, spauskite mygtuką „TĘSTI“.4.  Pasirinkite norimą pristatymo būdą: pristatymą į namus, paštomatus ar atsiėmimą parduotuvėje.  Renkantis atsiėmimą parduotuvėje pasirinkite norimą atsiėmimo tašką.
    (PASTABA: Prekes atsiimti parduotuvėje galima, tik tada jei jos yra Jūsų norimoje parduotuvėje. Parduotuvės turinčios prekę nurodytos skiltyje PREKĘ TURIME ŠIOSE PARDUOTUVĖSE"). Pasirinkę pristatymo būdą ir spauskite „TĘSTI".


5.   Pasirinkite norimą atsiskaitymo būdą: mokėjimas kortele, elektronine bankininkyste, atsiskaitymas pristatymo metu ar kt. Pasirinkus atsiskaitymo būdą perskaitykite ir sutikite su e. parduotuvės taisyklėmis, spauskite mygtuką „PATVIRTINU UŽSAKYMĄ“.

6.  Sveikiname! Atlikote užsakymą! Netrukus gausite patvirtinimą el. paštu.