• Įsteigta 1947 m.
  • Dirba 179 darbuotojai.
  • Per metus supakuojama daugiau nei 20 mln. sėklų.
  • Paslaugos : sėklų, trąšų, komposto fasavimas pagal „private lable“ užsakymus.
  • Mažmeninė prekyba : 56-ios nuosavos parduotuvės „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Didžiausias sėklų ir sodo bei daržo prekių tinklas Baltijos šalyse.
  • Eksportas : Švedija, Singapūras, Didžioji Britanija, Suomija, Latvija, Estija, Danija, Prancūzija, Azerbaidžanas, Lenkija.
  • Didmeninė prekyba : tiekiame prekes į daugiau nei 2 tūkst. parduotuvių Baltijos šalyse.
  • www.seklos.lt

„Zaliastotele.lt“ – tai 57-oji UAB agrofirmos „Sėklos“ parduotuvė Lietuvoje. Ji kiek kitokia: be plytelių, langų ir komunalinių mokesčių... Ir tuo labai džiaugiamės, nes laikai keičiasi, keičiamės ir mes. Atidarydami el. parduotuvę „Zaliastotele.lt“, tikimės, kad jūs, mūsų klientai, sutaupysite laiko, pasaugosite savo automobilį, atliks  eurų skiriamų degalams, ir neatsitraukdami nuo savo pagrindinių darbų patogiai bei neskubėdami įsigysite sėklų ir sodo bei daržo, taip pat namų dekoro prekių.

Kitaip nei tradicinės e. parduotuvės, mes daugiau dėmesio skirsime patarimams, nes mūsų siekis – padėti jums lengvai auginti ir užauginti, džiaugtis daržininkyste bei jos rezultatais. Rašykite el. paštu pagalba@zaliastotele.lt naudokitės Chat box konsultacijos programėle arba skambinkite telefonu 8 521 42 785. Jums pasiruošusi padėti mūsų ekspertų komanda.

Įžvalgos

Pastaruosius trejus ketverius metus stebime tendenciją, kad darželis ant palangės, balkone ar tiesiog vazone kambaryje ateina į madą. Galima nesunkiai nuspėti priežastis: visų pirma, tai patogiausia sodininkystės forma miestiečiams, neturintiems žemės lopinėlio bei laiko sodininkystei, antra, savo rankomis užauginti prieskoniai ir daržovės ne tik sveikesni, bet ir suteikia daugiau pasitenkinimo, trečia, ši veikla atpalaiduoja. Panaršę „Google“ sistemoje sužinojome, kad į sodininkystę bei daržininkystę, kaip į streso mažinimo būdą, dėmesys atkreiptas jau XIX amžiuje. Nustatyta, kad tai padeda nurimti psichinėmis ligomis sergantiems žmonėms. Vadinasi, parduodami sėklas bei kitas sodo ir daržo prekes savo klientams, mes dar ir padedame gerinti sveikatą!

Gryna tiesa

Juokai juokais, tačiau ir patys žinote (o jei ne, išbandykite!), kad rankų sukišimas į žemę ramina, atitraukia nuo kasdienių rūpesčių, nukreipia mintis. Sodinimas suteikia malonaus laukimo – stebi, kaip dygsta augalas, džiaugiesi rezultatu. Pavyzdžiui, jeigu gardini patiekalus savo užaugintais prieskoniais ar daržovėmis, tuomet net jų skonis atrodo geresnis. Sodinimas yra vienas paprasčiausių būdų įveikti stresą, nes tam nereikia valios pastangų, savireguliacijos, nereikia labai daug mokytis. Tiesiog reikia atrasti, bandyti, be to, tai daug pigesnis būdas, nei lankytis pas psichologą.

Patarimai

Pagrindinių darbų sodininko kalendorių, įvairių patarimų ir vaizdo pamokų rasite skiltyje 'Patarimai'.

Airiai sako, kad viskas yra gražu, kol karvė neįžengia į daržą. Juk tai ne apie karvę ir daržą, tiesa? Tai apie visas sritis, kurioms reikia išmanymo, įsigilinimo, kantrybės ir t. t. Deja, negalėsime jums padėti namų statybos ir projektavimo klausimais ar parinkti jūsų veido odai tinkamiausio kremo, nes to neišmanome. Tačiau esame tie, kas gali patarti jums sodo ir daržo klausimais. Mes žinome, kaip ir kodėl. Dauguma mūsų komandos narių ir patys yra užkietėję sodininkai bei daržininkai. Vieniems sodas ir daržas, išmintingai daržininkaujant, teikia ekonominę naudą, kitiems tai savirealizacija, tretiems – sveikesnis maistas, o dar kitiems – malonumas, bendravimas, grožis ir pan. Tad, prieš žengdami į sodo ir daržo pasaulį ar puošdami savo būstą augalais, pasitarkite su mumis – stengsimės jums padėti.

Bendraminčiai, junkitės prie mūsų ir su    

Nuotraukų galerija