Rožės

Kategorijos

Rožės laikomos gėlių karalienėmis, pačiomis kilmingiausiomis gėlėmis. Visi esame įpratę prie skintų rožių, tačiau krūmais augančias rožes turbūt sutinkate rečiau? Ar kada pagalvojote, kad tokių galite užsiauginti savo sode? Zaliastotele.lt jūs rasite parko, poliantinių ir kitų rožių sodinukų. Parko ir poliantinės rožės - tai dekoratyviniai erškėčiai ir jų hibridai, kurių krūmai sudaro tankią lapiją, o žiedai dekoratyvūs, spalvoti ir kvapnūs. Nesusidūrus su šių augalų auginimu, gali atrodyti, kad rožės lepios ar sunkiai auginamos, tačiau tai netiesa. Šios rožės atsparios šalnoms, temperatūros pokyčiams, drėgmės pertekliui, ligoms ir kenkėjams. Daugumą rūšių geriau sodinti saulėtoje vietoje, nors kai kurioms tinka ir dalinis pavėsis. Rožės pražysta anksti, dauguma veislių žydi iki rudens pabaigos, todėl šių augalų žiedai džiugina didžiąją metų dalį. Dėl atsparumo šalčiui šių augalų žiemai apdengti nereikia. Įsigykite rožių sodinukų su šaknimis Zaliastotele.lt!

Skaityti daugiau
Rodyti puslapyje
Rūšiuoti pagal
 • ROŽĖ LAIPIOJANTI PINK MUSCHIMARA
  Kodas: 000000140830

  Laipiojanti rožė rausvais žiedais. Prekė vyniotomis šaknimis. 

  3,99 €
 • ROŽĖ POLIANTINĖ MEIDOMONAC
  Kodas: 000000131097
  Rosa

  Poliantinė rožė rausvais žiedais. Žydi gausiai, pilnais rožiniais žiedais. Krūmas užauga iki 50-100 cm aukščio. Žiemai stengtis apsaugoti nuo apšalimo.    

  11,00 €
 • ROŽĖ POLIANTINĖ SWEET SEVENTEEN (BONICA)
  Kodas: 000000140833
  Rosa

  Poliantinė rožė 'Sweet seventeen', smulkiais rožiniais žiedais. Žiedai išsiskleidžia iš ryškiai rožinių pumpurų, per karščius saulėkaitoje spalva išblunka iki baltų. Kekėse po 5-15 žiedų, žydi gausiai visą sezoną. Krūmas užauga iki 1 m aukščio. Vidutiniškai atspari miltligei.

  3,99 €
 • ROŽĖ STAMBIAŽIEDĖ CARINA
  Kodas: 000000140804

  Krūmas iki 80-100 cm aukščio. Lapai žali, odiški, blizgūs. Žiedų pumpurai pailgos elegantiškos formos. Žiedai dideli, ryškios rožinės spalvos. Galima auginti skynimui, žiedai ilgai laikosi pamerkti. Žydi pakartotinai.

  3,99 €
Rodoma 1 - 4 iš 4 elementų