Šiame puslapyje pateikiame mūsų internetinėje parduotuvėje taikomus informacijos apie lankytojus rinkimo ir jos naudojimo principus.

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, kai jūs toje svetainėje apsilankote. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.

Kaip mes naudojame slapukus?

Google Analytics

www.zaliastotele.lt interneto svetainėje naudojamasi „Google Analytics“ – Google, Inc. (toliau – Google) teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Šiuo tikslu „Google Analytics“ naudoja slapukus – tekstinius failus, kurie įrašomi į jūsų kompiuterį.

Google“ įvairiai naudoja slapukus. Pavyzdžiui, naudojant pakartotinę rinkodarą ir Google Analytics slapukai naudojami rodant skelbimus arba stebint jūsų pasirinkimus.

Slapukų gauta informacija apie naudojimąsi interneto svetaine – standartinė interneto žurnalo informacija (įskaitant jūsų IP adresą) ir anoniminė informacija apie lankytojo elgesį – perduodama Google ir Google ją saugo, be kita ko, JAV esančiuose serveriuose. Prieš išsiųsdami jūsų IP adresą Google, paverčiame jį anoniminiu.

Pagal Google „privatumo skydo“ sertifikavimo tvarką, Google pareiškia, kad ji laikosi ES ir JAV „privatumo skydo“ sistemos reikalavimų. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.

Pagal „Google Analytics“ paslaugos teikimo sąlygas Google nesusies duomenų subjekto IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis.

Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ slapukų, atsisiųskite ir įdiekite „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės plėtinį (angl. Opt-out Browser Add-on).

„Google Analytics“ atsisakymo naršyklės plėtinys

Slapukai taip pat naudojami tam, kad būtų užregistruota, ar duomenų subjektas sutinka (arba nesutinka), kad www.zaliastotele.lt interneto svetainėje būtų naudojami slapukai, kad šis klausimas nebūtų užduodamas kiekvieną kartą apsilankant svetainėje.

Slapukų sąrašas

Google analytics

_ga

2 metus

Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.

Google analytics

_gid

24 valandas

Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.

Google analytics

_gat

1 minute

Naudojamas nustatyti naujas sesijas / apsilankymus.

Google analytics

AMP_TOKEN

30 sek. iki 1 metų

Turi raktinį žodį, kuris gali būti naudojamas norint gauti Client ID iš AMP kliento ID serviso. Kitos galimos reikšmės rodo atsisakymą, ateinančią užklausą ar klaidą iš Client ID išvedama iš AMP Client ID serviso.

 

Kaip valdyti slapukus

Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi.

Slapukų valdymas jūsų naršyklėje

Daugumoje naršyklių galima:

  •          patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus
  •          blokuoti trečiųjų šalių slapukus
  •          blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių
  •          blokuoti visų slapukų siuntimą
  •          uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.

Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų svetainę) neveiks tinkamai ir visiškai neveiks naršymas internetu. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų internetine svetaine.

Talpyklos ir slapukų išvalymas     

Aistringų sodininkų klubo taisyklės

Tapdami AISTRINGŲ SODININKŲ KLUBO NARIAIS, Jūs pateikiate mums šiai lojalumo programai vykdyti ir administruoti reikalingus asmens duomenis: vardą, el. pašto adresą, miestą kuriame gyvenate, taip pat kitą informaciją apie pomėgius, nurodytą šioje anketoje. Anketoje pateiktus duomenis suvesime į duomenų bazę, o anketa bus sunaikinta.

Jūsų kontaktinius duomenis (el. pašto adresą) taip pat naudosime tam, kad informuoti Jus apie Jums skirtus pasiūlymus, kurie yra neatsiejama šios programos dalis. Tapdami programos nariais, Jūs sutinkate ir neprieštaraujate dėl tokio duomenų panaudojimo. Atsisakyti Jums skirtų pasiūlymų ir kartu dalyvavimo programoje galite paspaudę nuorodą naujienlaiškio apačioje arba informavę apie atsisakymą [email protected]

Jūsų pateiktus duomenis mes tvarkysime 5 metus nuo užsiregistravimo programoje.

Jūsų el. pašto adresą galime perduoti tretiesiems asmenims, teikiantiems specializuotas paslaugas, tik tam, kad išsiųsti Jums skirtus pasiūlymus. Kitais atvejais tretiesiems asmenims duomenys gali būti  teikiami tik įstatymo nustatyta tvarka (pvz., teisėsaugos institucijoms).

Norime pabrėžti, kad Jūsų pateikti duomenys yra saugūs. Mes imamės reikiamų techninių ir organizacinių priemonių tam, kad užtikrintume Jūsų pateiktų duomenų apsaugą nuo netyčinio ar neteisėto sunaikinimo arba netyčinio praradimo, pakeitimo, neįgalioto atskleidimo arba prieigos, taip pat nuo visų kitų neteisėtų apdorojimo formų.

Jūs turite teisę, susisiekę su mumis el. pašto adresu [email protected] (valstybės nustatytu būdu patvirtinus asmens tapatybę), susipažinti su aukščiau nurodytu tikslu tvarkomais asmens duomenimis, ištaisyti neišsamius, netikslus savo asmens duomenis, reikalauti apriboti duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) ar sunaikinti duomenis, kai duomenys tvarkomi nesilaikant teisės aktų reikalavimų, kai atšaukiamas sutikimas ar yra kiti teisės aktuose nurodyti pagrindai, taip pat teisę perkelti asmens duomenis.

Jei turite nusiskundimų, galite kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, tačiau visų pirma, visus klausimus sieksime išspręsti kartu su Jumis.

Jei nuspręsime pakeisti šias nuostatas, mes Jus apie tai informuosime ir pakeistas nuostatas paskelbsime www.seklos.lt ir www.zaliastotele.lt

Naujienlaiškiai

Jei sutikote užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį, naudosime Jūsų el. pašto adresą informacijai apie prekes, nuolaidas, pasiūlymus, konkursus, naujienas, apklausas bei kitoms naujienoms siųsti. Sukaupta informacija bus naudojama tik siunčiant naujienlaiškį.

Naujienlaiškį siunčiame vieną-šešis kartus per mėnesį. Mūsų naujienlaiškis siunčiamas nuo siuntėjo UAB „Agrofirma SĖKLOS“. Jūsų el. pašto adresą galime perduoti tretiesiems asmenims, teikiantiems specializuotas paslaugas, tik tam, kad išsiųsti Jums skirtą naujienlaiškį. Duomenų (el. pašto adreso adresas) tvarkymo terminas: 5 metai, bet ne ilgiau nei galioja Jūsų sutikimas.