PETUNIJOS-SURFINIJOS EVENING SCENTSATION

Kodas: 477016824856
PETUNIJOS-SURFINIJOS EVENING SCENTSATION
Petunia hybrida
6 sėklos
Lucia Elite

2,85 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

III-IV, 0cm 40x40 cm VI-IX

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį. 

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėja daigams
Žydi

Vienmetės, svyrančios ir gausiai žydinčios, maloniai kvepiančios gėlės. Ši hibridinė veislė išsiskiria tuo, kad yra originalios spalvos ir maloniai kvepia. Kvapas atsiskleidžia vakare – tai bene vienintelė kvepianti petunija.
Žiedai 5–7 cm skersmens, žydi gausiau nei kitų rūšių gėlės, stiebas 30–35 cm ilgio. Tinka auginti gėlynuose, balkonuose, pakabinamuose vazonuose. Sėklos dražuotos (jas lengva pasėti) – apveltos rišliu organinių ir mineralinių trąšų mišiniu. Daiginant sėklų substratu nereikia užberti, o tik lengvai įspausti į dirvos paviršių. Kad sudygtų, dirvos paviršius turi būti nuolat drėgnas. Sėklos daiginamos, esant +22–24 °C temperatūrai, laistoma purškiant silpna srove, sudygsta per 14–16 dienų.
6 dražuotų sėklų pakaks 2 m2 gėlynui arba 4–5 pakabinamiems vazonams apsodinti. 

Kainos grupėO
Svoris6 sėklos
Sėja daigamsIII-IV, 0cm
Atstumai40x40 cm
Žydi, aukštisVI-IX
Sėklų naujienos2020 m.