Kodas: 477016851030

LIUCERNOS MĖLYNŽIEDĖS BEDA 0,5KG

Medicago sativa L.

8,39 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį. 

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

Daugiametės baltymingos ankštinės žolės. Liucernomis tinka apsėti kalvas. Jos paprastai auginamos lauko sėjomainų žolynuose, bet vis plačiau naudojamos ir ganomuose. Ir vienuose, ir kituose žolynuose, norint, kad liucernos geriau išsilaikytų, bent kartą per sezoną reikia leisti joms sužydėti.
Sėklos norma 10 - 15 kg/ha.
Veislė BEDA derlinga, gerai žiemojanti, atspari ligoms. Išauga iki 100 cm aukščio, vidutinio lapuotumo, atspari išgulimui. Orientacinis pirmos pjūties laikas - birželio pirmasis dešimtadienis. Šios veislės liucernos gerai auga gryname pasėlyje ar mišiniuose su varpinėmis žolėmis.  

PaskirtisVienanarės
AkcijaTaip
Prekinis ženklasSĖKLOS LT
Išfasavimas0.5 KG