Kodas: 8714982103049

ATRAMA AUGALAMS PAUKŠČIAI PY63 160CM

Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

Su šia augalų atrama suteikite augalams puikią atramą. Ant galų yra mažos paukščių figūrėlės. Medžiaga - metalas. Matmenys: L 33.3 x D 2.4 x H 160.5 cm.

Charakteristikos
Prekinis ženklasESSCHERT DESIGN
Garantija

Į pardavėją dėl atsiradusių prekės trūkumų galima kreiptis per 2 metų laikotarpį nuo įsigijimo datos (įstatyminė kokybės garantija). Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos. Prieš naudodamasis preke pirkėjas turi atidžiai perskaitykite prekės eksploatavimo instrukciją, jei tokia yra.

Geriausia pirkti viską kartu!

PLASTIKINĖ VIRVUTĖ AUGALAMS PARIŠTI, 50M
+
PLASTIKINĖ VIRVUTĖ AUGALAMS PARIŠTI, 50M 2,47 € / vnt.
Komplekto kaina
9,61 € / vnt.
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.