Kodas: 477016870054
ĮGĖRIO GRANULĖS

2,00 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Ilgalaikio veikimo superabsorbento granulės, kurios sugeria, kaupia ir aprūpina augalus drėgme jiems prireikus.

Ypatybės: įgėrio granulių įgėrio koeficientas 1:150. Sumaišius jas su substratu (gruntu) 30 - 50% padidėja augalams prieinamas vandens kiekis, rečiau reikia laistyti, mažiau naudoti trąšų, pagerėją augalų šaknų zonos aeracija. Skatinamas šaknų vystymąsis ir augalų prigijimas po persodinimo, augalai apsaugomi nuo perlaistymo ir šaknų puvimo. Dirvos poriškumas padidėja 40%, dirvos erozija sumažėja 50%, įgėrio granulės nekeičia dirvos pH. Įgėrio granulės yra ilgalaikio daugiakartinio poveikio, biologiškai dirvoje suyra po 4-5 metų.  

Naudojimas: vandens prisotintas (išbrinkintas) įgėrio granules sumaišyti su substratu (gruntu) ir sodinti augalus. Brinkinamo vandens kiekis - 10 g įgėrio granulių/1 l vandens. Žemei - molingai ar durpingai naudoti mažesnę normą, o smėlingai ir vazoninei  - didesnę. Pasodinus būtina palieti.  Vandens neprisotintas įgėrio granules maišyti su substratu (gruntu)  - 10 g/3–4 l. Daigams - 10 cm dirvos sluoksniui reikia 50 g/m². Vejoms, dekoratyvyniams krūmams 15 cm dirvos sluoksniui – 100 g/m². Sodo ir konteineriniams augalams 20 cm dirvos sluoksniui - 200 g/m². Medžių, krūmų sodinimui ir persodinimui - 2 kg/m³. Ant dirvos sluoksnio maišyto su įgėrio granulėmis užpilti 2-4 cm papastų žemių. Po sodinimo palieti, kad dirvoje  esančios įgėrio granulės prisisotintų vandens. 

Naudojimo norma: 1-3 g/1 l substrato (grunto). 

Vidutinė pakuotės išeiga0,030 kg ~ 10 l substrato (grunto)
PaskirtisVandens sugėriklis
Prekinis ženklasBiohumus & Soil
Išfasavimas0.030 KG