Kodas: 475101578005
BIOAUKSAS REGULIATORIUS CYTOKININ
1 ml

1,40 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Natūralus, biologiškai aktyvus fitohormoninis reguliatorius gerinti augalų augimą, vegetaciją ir derlingumą. Fitohormoninis preparatas yra labai aktyvūs biologiškai. Neviršyti nurodytų normų.

Paskirtis: gerina sėklų dygimą, didina vaisingumą, gerina kvapą ir maistinę vertę; padeda atsigauti nusilpusiems augalams, pažadina miegančius pumpurus; skatina chlorofilo sintezę;  padeda augalams įveikti stresą, sukeliamą skersvėjo, šalčio, ligų ir pan.; stiprina augalų atsparumą.

Naudojimas: sėkloms ir svogūnėliams mirkyti - 1 ml/300 ml vandens/mirkyti 4-6 valandas.  Augalams purkšti -1 ml/500 ml vandens. Purkšti pirmą kartą anksti pavasarį vegetacijos pradžioje, antrą - pumpurų fazėje. Apdorojimo plotas - 1 ml/12-15 m².      

Sudėtis:  citokininas – 12 mg/l, auksinas – 0,06 mg/l.           

Tūris1 ml
Vidutinė pakuotės išeiga0,5 l darbinio tirpalo
PaskirtisUniversalaus poveikio stimuliatorius
Prekinis ženklasBIO AUKSAS
Išfasavimas0.001 L