BLACK JAK ĮSIŠAKNIJIMO STIMULIATORIUS 100 ML

-1,32 €
ĮSIŠAKNIJIMO STIMULIATORIUS
Kodas: 477131538938
BLACK JAK ĮSIŠAKNIJIMO STIMULIATORIUS 100 ML
100 ml

4,40 € 3,08 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Įsišaknijimo reguliatorius  skirtas skatinti  greitesnį augalų šaknų sistemos vystymąsi,  daigų ir persodintų augalų prigijimą. BLACKJAK naudojamas daigams, gėlėms, daržovėms, vaiskrūmiams ir vaismedžiams, dekoratyvyniams augalams tręšti. 

BLACKJAK yra koncentruota huminių, fulvo, ulmo rūgščių ir mikroelementų suspensija, skirta tręšti augalus per šaknis ir per lapus, siekiant gausaus ir kokybiško derliaus. Registruotas ekologiniams ūkiams. BLACKJAK privalumai: gausina ir didina derlių; mirkant sėklas, svogūnėlius, gumbus ar augalų šaknis, gaunamas teigiamas poveikis dygimui, stiprumui, vystymuisi; laistant augalus, ypač gerai vystosi šaknų sistema; gerėja cukraus ir krakmolo susidarymas, skatinamas augalų augimas; naudingas dirvožemiui, nes patręšus, lengviau išsiskiria mikroelementai ir makroelementai, o augalai greičiau juos pasisavina; sunkioje molingoje dirvoje, išsiskaido molio grumstai, dirva tampa lengvesnė, tuo pačiu pagerėja jos mikroorganizmų aktyvumas, oro ir vandens cirkuliacija dirvožemyje; maišant BLACKJAK su augalų apsaugos ir augalų mitybos produktais, pagerinamas jų veiksmingumas; naudojamas norint sumažinti šarminių tirpalų pH; gerina bei greitina pesticidų ir per lapus purškiamų trąšų veikimą ir pasisavinimą.

Sėklų, svogūnėlių, gumbų mirkymas prieš sodinimą - 5 ml/1 l vandens/24 val. Augalų laistymas: 20 ml/5 l/a.
Persodinti augalai iki visiško prigyjimo: 40 ml/10 l/a, pirmas kartas per sodinimą, kitas po 3 savaičių.
Augalų purškimas: 10-20 ml/2 l vandens/a.
Maišymas su per lapus purškiamomis trąšomis ir purkštuvo talpos buferinio tirpalo ruošimas, mažinantis pH:
5 ml/10 l vandens.

Tūris100 ml