BRIT CARE maistas šunims ir katėms

Brit Care prekės ženklas Lietuvoje žinomas jau seniai. Pas mus jis atkeliauja iš Čekijoje įsikūrusios įmonės VAFO. Tai šeimos įmonė, kuri per 30 metų tapo žinoma visame pasaulyje. VAFO eksportuoja savo produkciją į 70 šalių visame pasaulyje, turi kelias gamyklas Europoje. Visi ingredientai maistui perkami tik iš ES šalių tiekėjų, išskyrus ėriena, kuri atkeliauja iš Naujosios Zelandijos. Įmonė daugiausiai renkasi vietinius tiekėjus iš Čekijos ir Vokietijos, o lašišą perka Norvegijoje. Pašarai gaminami pagal pačių sukurtas receptūras. Receptai nuolat peržiūrimi ir atnaujinami, siekiant dar geresnių skoninių savybių, virškinamumo, bei dažniausiai pasitaikančių ligų prevencijos.

 

Brit Care maistas šunims skirstomas į 3 linijas:

  •         Brit Care HYPOALLERGENIC Lamb & Rice linija
  •         Brit Care GRAIN FREE Salmon & Potato begrūdė linija
  •         Brit Care SUSTAINABLE Chicken & Insect linija

 

Brit Care HYPOALLERGENIC Lamb & Rice linija – tai puikus super premium klasės maistas iš žolėdžių gyvūnų mėsos - ėrienos.

• Ėriena (40%) ir ryžiai – hipoalerginė mityba geram virškinimui. Small dog ir Junior maisto sudėtyje ėrienos 42%, Puppy -46%, Senior reikia lengvesnio maisto, todėl mėsos kiekis sumažintas – 38%.

• Prebiotikai (fructo-oligo-sacharidai ir manan-oligo-sacharidai) palaiko žarnyno mikroflorą.

• Tikrasis margainis. Gerina medžiagų apykaitą, atlieka valomąją funkciją, turi priešuždegiminių sąvybių, gerina kepenų veiklą, regeneraciją.

• Vitaminas C. Organizme veikia, kaip antioksidantas.

• SUDĖTYJE NĖRA: sojos, kviečių, kukurūzų, GMO, kiaulienos, jautienos

 

Brit Care GRAIN FREE Salmon & Potato begrūdė linija - tai super premium klasės maistas su lašiša ir bulvėmis.

• Lašiša (50%) ir bulvės – begrūdė mityba geram virškinimui. Junior maisto sudėtyje lašišos 52%, Puppy -55%, Senior&Light mityboje reikia lengvesnio maisto, todėl lašišos kiekis sumažintas iki 40%.

• Padidintas kiekis Omega-3 riebalų rūgščių padeda išsaugoti sveiką širdį, odą ir vešlų, blizgantį kailį.

• Tikrasis margainis. Gerina medžiagų apykaitą, atlieka valomąją funkciją, turi priešuždegiminių sąvybių, gerina kepenų veiklą, regeneraciją.

• Vitaminas C. Organizme veikia, kaip antioksidantas.

• SUDĖTYJE NĖRA: sojos, jautienos, kiaulienos, kviečių, kukurūzų, GMO

 

Brit Care SUSTAINABLE Chicken & Insect linija - tai super premium klasės maistas su vištiena (32-40%) ir vabzdžių baltymais (14%). Sudėtyje yra avižų. Daugiau skaitykite: Kuo geri vabzdžių baltymai augintinių maiste?

Kartu su sausu pašaru galite duoti ir Brit Care konservus.

 

Brit Care konservai yra visavertis pašaras. Sudėtyje tik mėsa, todėl puikiai tinka plėšrūnams. Gali būti naudojami mitybai tik šlapiu maistu. Brit Care gamina:

  •         Mono Protein konservus šunims Lamb, Beef, Rabbit, Turkey. Tai vieno baltymo konservai, kurie  dealiai tinka šunims, turintiems jautrų virškinimą, alergiją maistui ar netoleravimą.
  •         Brit Paté & Meat konservus šunims ir šuniukams. Tai natūralios mėsos gabaliukai paštete: Chicken (70% vištienos ir kalakutienos), Duck (70% antienos ir vištienos),Rabbit (70% triušienos ir vištienos). Didelė kokybiškos mėsos dalis ir jos švelnus apdorojimas garantuoja puikų skonį ir aromatą. Tobulai patenkins išrankiausius šunis.

 

BRIT CARE hipoalerginis maistas katėms – tai super premium klasės maistas be grūdų ir be bulvių.

• Su šviežia mėsa.

• Sudėtyje yra virš 50% mėsos. Maistas pritaikytas kačių sveikatai palaikyti ir užkirsti kelią dažniausiai pasitaikančioms kačių sveikatos problemoms.

Pavyzdžiui,

Sterilised Sensitive – sterilizuotoms katėms su jautriu virškinimu. Sudėtyje 52% triušienos. Triušiena - tai lengva ir kokybiška žolėdžių gyvūnų mėsa.

Sterilised Urinary skirtas inkstų ir šlapimo takų sveikatai: yra vaisių ir žolelių, kuriuose gausu natūralių antioksidantų ir vitamino E, kurie apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų ir išlaiko stiprią imuninę sistemą per visą katės gyvenimą. Su vištiena.

Haircaresudėtyje gausu skaidulų, palaikančių lengvą plaukų gumulėlių šalinimą iš organizmo. Su šviežia lašiša ir vištiena.

Indoor – namie gyvenančioms katėms lengvas maistas su vištiena ir sukatžolėmis. Sukatžolės teigiamai veikia nervų sistemą, padeda apsaugoti nuo streso kates, kurių aktyvumas žemas.

Kitten - visavertis pašaras kačiukams arba nėščioms ir žindančioms katėms. Su dideliu kiekių mėsos: kalakutiena 30%, vištienos 26%. Lengvai virškinamas maistas, kuriame gausu būtinų maistinių medžiagų, palaikančių nėščių ir žindančių kačių energijos poreikius; palaikančių kačiukų vystymąsi nėštumo metu. Tinkamas kalcio, fosforo, magnio, vitamino D kiekis, vitaminų komplekso, mineralų ir būtinų riebalų rūgščių kompleksas užtikrina sveikų kačiukų gimimą ir sumažinti rachito tikimybę.

Taip pat rasite specialų maistą: Senior, Sensitive Digestion & Delicate Taste, Sensitive Insect Fresh Ferring, Activity Support.

• PROBIOTIKAI IR PREBIOTIKAI padeda palaikyti sveiką žarnyną ir imuninę sistemą.

• VAISIAI, VAISTAŽOLĖS IR UOGOS - ilgaamžiškumui ir sveikatai.

• BE grūdų – BE dažiklių – BE konservantų – BE GMO – BE sojų

Atgal į parduotuvę