Carnilove True Fresh maistas šunims


CARNILOVE TRUE FRESH - tai pašaras,
kuris užtikrina visavertį gyvūno maistinių medžiagų poreikį. CARNILOVE TRUE FRESH granulėse yra maksimalus šviežios mėsos kiekis.  Mėsa sudaro 60% visų neapdorotų ingredientų dalies. Ekstruzijos ir vėlesnio džiovinimo metu iš granulių išgarinamas vandens perteklius, bet maistinės ir skonio savybės išlieka. Į CARNILOVE TRUE FRESH granules dedama 100 % šviežios mėsos, jokių džiovintų miltų. Mėsa apdorojama unikalia Thermal Twin technologija, kuri yra absoliuti gamybos technologijų lyderė. Pagrindinis jos privalumas yra tas, kad ji gali dirbti su tikra šviežia mėsa, o ne su įprastais mėsos miltais. Įprastiniai ekstruderiai į granules gali dėti tik mažesnę šviežios mėsos dalį, todėl mėsos kiekis neviršija 20-30%.

                                                               

Mėsa į gamybos procesą patenka šviežia arba atšaldyta. Pirmiausia ji paruošiama specialiai atskirtoje zonoje, tada sumalama ir įkaitinama iki maždaug 20°C temperatūros. Tokio pavidalo ji patenka į ekstruderį naudojant unikalią technologiją Thermal Twin. Praėjimas pro ekstruderį trunka labai trumpai ir greitai. Vos kelias sekundes. Įrodyta, kad Thermal Twin technologija yra ekologiškesnė ir, palyginti su įprastine technologija, išsaugo daugiau pirminių ingredientų maistinių parametrų. Iš tikros mėsos pagamintos granulės yra skanesnės ir lengviau virškinamos nei įprastos granulės. Taikant Thermal Twin technologiją, galima geriau išnaudoti natūralias šviežios mėsos maistines ir skonio savybes. Šviežia mėsa suteikia puikų skonį, lyginant su įprastiniais pašarais, ir kartu užtikrina aukštą (95%) pašaro baltymų virškinamumą.

CARNILOVE TRUE FRESH  pašarai gaminami Vafo gamykloje. Gamyba čia prasideda nuo kruopščios tiekėjų atrankos ir kokybiškų žaliavų patvirtinimo. Gaminant iš šviežios mėsos negalima taupyti, o granulių negalima gaminti iš prastos kokybės neapdorotų ingredientų. Čia žinoma visų žaliavų regioninė kilmė. Renkantis visada teikiama pirmenybė vietos tiekėjams, kurie užtikrina pastovią mėsos kokybę. Neapdoroti ingredientai visada pristatomi švieži, puikios kokybės, nedideliais transportavimo atstumais. Bendradarbiaujama tik su patikrintais vietiniais ūkiais, skerdyklomis ir žuvininkystės įmonėmis iš Čekijos, Austrijos, Vokietijos ir Šiaurės Europos.

  •         Kalakutiena ir jautiena tiekiama iš Čekijos, Austrijos ir Vokietijos ūkių.
  •         Jūros žuvys (lašiša ir lašišiniai upėtakiai) atkeliauja iš Šiaurės jūros Norvegijos ir Škotijos. (Tai galioja Carnilove True Fresh receptams)

Nenaudojami jokie hormonai, GMO ar GSE.

Mėsa atitinka visus higienos ir veterinarijos reikalavimus, taikomus žmonėms vartoti skirtiems produktams. CARNILOVE TRUE FRESH pašaruose pagrindinę mėsos dalį sudaro raumenys. Niekada nėra snapų, nagų ar kitų kietųjų audinių iš gyvūnų skerdenų. Šviežios mėsos kokybė taip pat turi tiesioginę įtaką jos skoniui ir virškinamumui. Dėl didelio šviežios mėsos kiekio CARNILOVE TRUE FRESH pašaruose granulės yra 70% skanesnės nei įprasti pašarai. CARNILOVE TRUE FRESH pašarai yra lengviau virškinami ir sveikesni nei šalto spaudimo granulės ir mityba pagal B.A.R.F.

CARNILOVE TRUE FRESH pašaras rekomenduojamas tiems, kurie tikisi aukštesnių nei standartinių pašaro savybių. Jis taip pat labai tinka šunims, kurie nevalgo maisto, pagaminto iš įprastų miltinių ingredientų. Profesionaliai paruoštas pašaras yra aukščiausios kokybės tiek saugos (be salmonelių ir enterobakterijų), tiek visapusiško maistingumo atžvilgiu. Jame yra visų maistinių medžiagų, įskaitant vitaminus ir mineralus, būtinų organizmui veikti visiškai sveikai.

Kiekvienas iš CARNILOVE TRUE FRESH pašarų skirtas skirtingiems šunų poreikiams, todėl renkantis seriją reikia atsižvelgti į konkrečius šuns poreikius, amžių, būklę, veislę ir jūsų, kaip šeimininko, ankstesnę patirtį.

CARNILOVE TRUE FRESH Fresh Fish palaiko odos ir kailio sveikatą. Šis receptas daugiausia tinka šunims, kuriems akcentuojama kailio kokybė ir grožis, pavyzdžiui, parodų šunims. Šis pašaras taip pat tinka beplaukiams šunims, kai ypatingas dėmesys skiriamas odos, kaip pagrindinio organizmo gynybinio barjero, sveikatai.

CARNILOVE TRUE FRESH Fresh Beef skirtas sportiškiems ir atletiško gyvenimo būdo šunims. Jautiena palaiko raumeninio audinio vystymąsi. Kadangi jautienoje yra daug CLA (konjuguotos linolo rūgšties), CARNILOVE TRUE FRESH Fresh Beef palaiko riebalų, kaip energijos šaltinio, naudojimą sportuojant.

CARNILOVE TRUE FRESH Fresh Turkey sudėtyje yra šviežios kalakutienos, kuri pasižymi ypač dideliu virškinamumu ir mažu riebalų kiekiu. Tai baltymų ir nepakeičiamųjų aminorūgščių šaltinis raumenų mitybai. CARNILOVE TRUE FRESH Fresh Turkey daro svarbų teigiamą poveikį optimaliai šunų fizinei būklei.

CARNILOVE TRUE FRESH pašarai puikiai palaiko optimalią šuns fizinę būklę. Tai pagrindinis raumenų ir kaulų sistemos ligų prevencijos veiksnys. CARNILOVE TRUE FRESH pašaruose naudojami kiaušinių lukštai, kurie yra kalcio šaltinis, palaikantis skeleto sveikatą. CARNILOVE TRUE FRESH pašaruose, be chondroitino ir gliukozamino, taip pat yra žaliadumblių midijų, kurios palaiko kremzlių, sausgyslių ir visų jungiamųjų audinių sveikatą. Šunis, neturinčius klinikinių sąnarių ligų požymių, šeriant CARNILOVE TRUE FRESH pašarais, nereikia pridėti sąnarių papildų.

CARNILOVE TRUE FRESH galima be baimės šerti vyresnio amžiaus šunis ir mažiau aktyvius šunis. Didelis šviežios mėsos kiekis užtikrina unikalų 95% virškinamumą, kuris svarbus vyresniems šunims. Šiose granulėse nėra grūdų, jos yra lengvai virškinamos ir jose yra mažiau baltymų, lyginant su klasikiniu CARNILOVE asortimentu. Kiekvienam konkrečiam šuniui optimalus maistinių medžiagų kiekis pasiekiamas parenkant tinkamą CARNILOVE TRUE FRESH pašarą ir koreguojant pašarų racioną.

 

Atidarius pakuotę, pašarą rekomenduojama laikyti uždarytose pakuotėse (dėžutėse). Tinkamomis laikymo sąlygomis pašaras išsilaiko apie mėnesį, nepakeisdamas savo juslinių ir kokybinių savybių. Svarbu pasirūpinti, kad CARNILOVE TRUE FRESH, kaip ir kiti pašarai, būtų laikomi sausoje ir tamsioje vietoje, kambario temperatūroje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir šilumą spinduliuojančių šaltinių.

Atgal į parduotuvę