SU KODU
-25%
JUOSTUOTOSIOS PELARGONIJOS NIGHT VIOLET H
Kodas: 4770168251540

JUOSTUOTOSIOS PELARGONIJOS NIGHT VIOLET H

Pelargonium zonale (L.) L'Hér.

Sėjos laikas į šiltnamį


II-III

Atstumai, cm


30x30 cm

Derlius


VII-XII

Daugiametis


Taip

Sėklų skaičius pakelyje


7

MėnuoSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Sėjos laikas į šiltnamį
Derlius

Daugiametės gėlės, dažnai auginamos kaip vienmetės. Žydi visą vasarą lauke, auginamos kambaryje nenustoja žydėti visus metus. Žiedai efektingi, dideli. Dekoratyvūs ne tik žiedai, bet ir tamsios spalvos lapai. Šios gėlės vertinamos dėl ilgo žydėjimo laiko ir dėl to, kad puikiai pakenčia nepalankias augimo sąlygas. Dekoratyvumo nepraranda net auginamos vėjų gairinamuose gėlynuose, net ir tada, kai trūksta drėgmės. Prieš šalnas į patalpas įneštos gėlės ir toliau žydės.
Svarbu prisiminti, kad žiemą pelargonijos turi pailsėti: pabūti maždaug 12 laipsnių temperatūroje, retai laistomos. Vasario pabaigoje jas vėl reikia atnešti į kambarį, pastatyti ant palangės ir nupjauti senas storas šakeles, kad jaunos įgautų jėgos po pusantro mėnesio pražysti.
7 sėklų pakaks 1 m² gėlynui arba 4 vazonams apsodinti.

Charakteristikos
Sėjos laikas į šiltnamįII-III
DerliusVII-XII
Atstumai, cm30x30 cm
DaugiametisTaip
Prekinis ženklasLUCIA ELITE
Tinka augintiBalkonuose, Gėlynuose, Kambaryje
Sėklų skaičius pakelyje7

Geriausia pirkti viską kartu!

KOKOSINĖS TABLETĖS 100VNT, 36MM
+ +
Komplekto kaina
31,52 € / vnt.
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.