Kodas: 4770168922891

METALINĖ LYSVĖ AGRONOM (N), RUDA, 300X100X20CM

64,99 €/ vnt.

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų: 48,74 € (-25 %)

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Pristatymo galimybės:

  (Pasirinkimas kitame žingsnyje)

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje
  Pristatymas į namus

  Pakelta metalinė lysvė, ruda, 300x100x20cm. Pakelta lysvė tarnaus daug ilgiau nei pagamintos iš medinių lentų, nes yra atsparios korozijai ir jų nereikia paslėpti žiemai.
  Lysvių aptvarų iš plieno privalumai:
  • metalo paviršius netinka grybeliui ir kitiems darže gyvenantiems kenkėjams vystytis. Ši savybė bus itin naudinga sodininkams, kurie naudos šias konstrukcijas šiltnamyje
  • gamykloje pagamintų lysvių konstrukcija išmontuojama, todėl gaminys tampa mobilus. Montavimo ir išmontavimo procesas labai greitas ir paprastas. Prireikus tokią lysvę galima perkelti iš vienos vietos į kitą
  • dėl mažesnio svorio lysvę galima sumontuoti savarankiškai. Su šiuo darbu susitvarkys ir vienas žmogus
  Pagrindiniai lysvių naudojimo privalumai:
  • vitaminai ir trąšos patenka tiesiai į gruntą
  • dirvožemis neišplaunamas, o lysvės kraštai nepasislenka


  Pakeltų lysvių naudojimas turi daug privalumų, įskaitant:

  1. Pakeltos lysvės leidžia kontroliuoti dirvožemio kokybę ir sudėtį. Jūs galite įpilti aukštos kokybės dirvožemio, komposto ir kitų trąšų į lysvę, suteikiant augalams geresnę augimo terpę. Jose taip pat galima lengviau valdyti drėgmės kiekį, taip užtikrinant optimalias sąlygas augalams.

  2. Pakeltose lysvėse anksčiau atšyla dirva, todėl galima anksčiau pradėti sėti ir auginti daržoves.

  3. Pakeltose lysvėse patogu sodinti, jas prižiūrėti ir nuimti derlių. Jų aukštis sumažina reikalingą pasilenkimo lygį, todėl mažinamas fizinis krūvis.

  4. Pakeltos lysvės gali padėti sumažinti piktžolių augimą sode. Jų ribotas kontaktas su žeme sumažina piktžolių sėklų ir šaknų prieigą prie lysvės. Tai padeda kontroliuoti piktžolių augimą ir palengvina priežiūrą.

  5. Pakeltos lysvės gali būti statomos įvairių formų, dydžių ir aukščių.

  Charakteristikos
  Prekinis ženklasAGRONOM
  Garantija

  Į pardavėją dėl atsiradusių prekės trūkumų galima kreiptis per 2 metų laikotarpį nuo įsigijimo datos (įstatyminė kokybės garantija). Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos. Prieš naudodamasis preke pirkėjas turi atidžiai perskaitykite prekės eksploatavimo instrukciją, jei tokia yra.

  Geriausia pirkti viską kartu!

  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.