Kodas: 0000000160056

ŠILTNAMIS COMFORT MINI 2,1X3M NANO

Dydis 2.1 x 3 m
Ilgis 300 cm
Aukštis 230 cm
Konstrukcija cinkuotasis plienas ∎ 40x20 & 20x20 mm
Atstumas arkos 100 cm
Sniego apkrova 80 kg/m2

Maži šiltnamiai tampa vis populiaresni. Ir tai suprantama, juk jie nebrangiai kainuoja, be to tinka statyti nedideliuose sklypuose. Šiltnamis 2,1x3 m COMFORT MINI – tipiškas kompaktiškos konstrukcijos už palankią kainą pavyzdys. Tai tarpinis variantas tarp šiltlysvės iš polikarbonato ir standartinio dydžio sodybos šiltnamio. Kanalinis polikarbonatas GREENHOUSE-NANO – tai naujoviška medžiaga šiltnamiams dengti. Ji padeda užauginti iki 48 proc. gausesnį daržovių derlių šiltnamyje ar uždarose dirvožemio talpyklose. Šiltnamyje, kuris dengtas minėta medžiaga, vaisiai sunoksta 3–4 savaitėmis anksčiau. Šis gaminys, skirtas daržovėms uždarose dirvožemio talpyklose ar šiltnamiuose auginti, teigiamai veikia augalų augimą ir vaisių vystymąsi. Nanostruktūrinė medžiaga polikarbonato lakštų kanaluose sukuria ypač palankų šiltnamio mikroklimatą, kuris yra panašus į šiltnamio efektą, ir ženkliai padidina augalų produktyvumą įvairiuose augalams augininti skirtuose pasatuose.

Charakteristikos
Plotis, cm210
MedžiagaPlastikas, Plienas
Prekinis ženklasAVERTO
Gylis, cm300
Aukštis, cm230
Garantija

Į pardavėją dėl atsiradusių prekės trūkumų galima kreiptis per 2 metų laikotarpį nuo įsigijimo datos (įstatyminė kokybės garantija). Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos. Prieš naudodamasis preke pirkėjas turi atidžiai perskaitykite prekės eksploatavimo instrukciją, jei tokia yra.

Geriausia pirkti viską kartu!

PIRŠTINĖS SU LATEKSU 9D
+ +
Komplekto kaina
3,30 € / vnt.
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.