-0,66 €
MUMIA RATICIDAS GRŪDAI 150GR
Kodas: 477131539038

MUMIA RATICIDAS GRŪDAI 150GR

2,20 € 1,54 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

Galimi pristatymo būdai:

Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas paštomate

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.  

Smulkiau

Dėl COVID-19 pandemijos metu smarkiai išaugusio užsakymų kiekio galimas prekių pinigų grąžinimo vėlavimas iki 14 d. d. Daugiau informacijos apie pokyčius karantino metu rasite čia: VEIKLA KARANTINO METU.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir pažadame padaryti viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš  naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. 

Nuodai (jaukas, masalas, vylius) naminių ir lauko graužikų (pelių, žiurkių, pelėnų) naikinimui. 

Grūdų jaukas - tai paruoštas naudojimui masalas su specialiais, graužikus viliojančiais priedais, skirtas naudoti viduje ir aplink pastatus nesugadinamose ir saugiose masalo dėžutėse.  Labiau skirtas graužikų skaičiaus kontrolei drėgnose ir sausose vietose. Graužikai nugaišta po 4-6 dienų nuo paėdimo momento.  Nuodai suveikia nuo vienkartinės dozės. Nuodai veikia taip, kad graužikų viduje prasideda vidinis kraujavimas,  ima trūkti deguonies. Todėl graužikai  dvėsti eina į atvirą vietą. Tikrindami masalo dėžutes, suraskite ir pašalinkite kritusius graužikus. Pašalinkite kritusius graužikus laikantis LR Atliekų tvarkymo įstatymo ir kitų teisės aktų.  Saugoti vaikus, augintinius,  naminius gyvūnus nuo kontakto su nuodais.  

Naudojimas: Prieš naudojimą atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją, papildomai pasikonsultuoti su pardavėjo, valstybinių  kompetentingų institucijų ar tiekėjų į rinką atstovais. Graužikų masalą būtina įdėti į saugias masalui skirtas talpinti dėžutes. Negalima atidaryti maišelių, kuriuose yra masalas. Jei įmanoma masalo dėžutes pritvirtinkite prie žemės ar kitų statinių. Išdėliokite masalo dėžutes su grūdais tokiose vietose, kad nepasiektų vaikai, paukščiai, naminiai gyvūnai, gyvuliai ar kiti gyvūnai. Įrenkite masalo vietas atokiau nuo maisto, ėdesio, gėralo ar šėrimo vietų, taip pat atokiau nuo visų su šiomis vietomis susijusių reikmenų ar paviršių. Jei norite įrengti masalo vietą šalia vandens drenažo sistemos, įsitikinkite, kad bus išvengta masalo ir vandens kontakto. Masalo dozė saugiai išdėliojama pagal saugomų patalpų perimetrą, graužikų lizduose, šalia jų,  urvuose, kur pastebėti ekskrementai, jų galimo susitelkimo, maitinimosi ir migracijos vietose. Būtina masalą išdėlioti taip, kad graužikai galėtų saugiai (po priedangomis) juo maitintis. Būtina sekti masalo kiekį bei stovį ir esant poreikiui papildyti arba perkelti į kitą vietą. Po sezono nepanaudoto masalo likučius, negyvus graužikus surinkti ir utilizuoti. Kurmių, laukinių urvinių gyvūnų (vandens žiurkių, ondatrų, kiaunių) naikinimui naudoti negyvus graužikus. Naudojant šį būdą būtina užtikrinti mėsėdžių augintinių ir naminių gyvūnų apsaugą.  

PaskirtisŽiurkių ir pelių nuodai
Prekinis ženklasMKDS
Išfasavimas0.150 KG