-30%
GRANULIUOTAS GALVIJŲ MĖŠLAS 10 KG
Kodas: 477016891222

GRANULIUOTAS GALVIJŲ MĖŠLAS 10 KG

9,79 € 6,85 €

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Prekę turime šiose parduotuvėse:

Galimi pristatymo būdai:

Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas paštomate

KOMPOSTUOTAS GRANULIUOTAS GALVIJŲ MĖŠLAS

Paskirtis: tręšiamasis produktas skirtas tręšti sodo, daržo ir dekoratyviniams augalams. Universali sudėtis užtikrina, kad būtų patenkinti visi augalų mitybos poreikiai, o didelis organinių medžiagų kiekis gerina dirvožemį ir skatina mikrobiologinį dirvos aktyvumą. Organinių tręšiamųjų produktų naudojimas padeda išlaikyti ar net padidinti humuso kiekį dirvoje. Produktas tinka įvairios sudėties dirvožemiams, padeda atkurti neutralų rūgštingumo laipsnį. Netinkamos rūgščią dirvą mėgstantiems augalams.

Tręšimo rekomendacijos: naudokite lokaliai, geriausiai įterpti tręšiamąjį produktą į dirvą aplink augalą arba sumaišyti su dirvožemiu, prieš sodinant augalą. Tręšiamasis produktas yra ilgo poveikio, todėl stenkitės didžiąją jų dalį panaudoti pirmoje vegetacijos pusėje. Panaudojus būtina palaistyti. Jei pageidaujate greitesnio poveikio, naudokite kartu su mikrobiologinėmis trąšomis.

Trąšų normos: daržo žemė (gruntas) – 250–300 g/m2;  daržovės ir bulvės – 150–250 g/m2; gėlės – 100–150 g/m2; braškės, vaiskrūmiai, dekoratyviniai augalai – 150–250 g/m2;  vaismedžiai – 200–250 g/m2; vejos – 200 g/m2.

Sudėtis: bendras suminis azotas (N) – 2,1 %; amoniakinis azotas (N-NH4) – 0,2 %; organinis azotas – 1,87 %;  fosforo pentoksidas (P2O5) – 2,9 % (įskaitant tirpų vandenyje – 2 %); kalio oksidas (K2O2) – 2,4 %; kalcio oksidas (CaO) – 2,5 %; magnio oksidas (MgO) – 1,2 %; organinės medžiagos kiekis – 74,6 %; sausos medžiagos kiekis – 90,3 %; organinė anglis – 70 %; trąšų drėgmės kiekis – 9,7 %; pH – 8.

Priemaišos: kadmis (Cd) < 40 mg/kg; švinas (Pb) < 120 mg/kg; gyvsidabris (Hg) < 1,0 mg/kg; chromas (Cr) <  70 mg/kg; cinkas (Zn) < 1500 mg/kg; varis (Cu) < 600 mg/kg; arsenas (Ar) < 40 mg/kg; nikelis (Ni) < 50 mg/kg; šešiavalentis chromas (Cr (VI) < 2 mg/kg; Escherichia coli ir Enterococcaceae tipų bakterijų koncentracija neviršija 1 000 ksv/g šviežiosios masės.

Identifikavimas: D.2.1.1.5– Ūkinių gyvūnų mėšlo kompostas.

Atsargumo frazės: dirbant su trąšomis, laikytis bendrųjų higienos reikalavimų. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti nuo drėgmės ir saulės šviesos. Laikyti nuo +5 iki +25 °C temperatūroje. Patekus į akis ar ant odos, gerai praplauti vandeniu. Prarijus: išskalauti burną, pasijutus blogai, kreiptis į gydytoją. Tuščias pakuotes ir gaminio likučius sunaikinti pagal vietines galiojančias taisykles.

Partijos Nr. ir pagaminimo (fasavimo) data: žr. ant pakuotės. Esant fiziniams pokyčiams, trąšų mitybinių medžiagų ypatybės nesikeičia. Laikant trąšas sausai ir saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, naudojimo laikas neribotas.

Masė (neto) – 10 kg

Gamintojas: “SĖKLOS”; Molėtų g. 13-1, Didžioji Riešė, LT-14262 Vilnius; tel. +370-5-2709020; e-mail: info@seklos.lt; www.seklos.lt; Lietuva. Kilmės šalis: Belgija.

 

 

Charakteristikos
Trąšų tipasGranuliuotos trąšos
Trąšų paskirtisPagrindinis tręšimas, Rudeninis tręšimas
Prekinis ženklasORGANIC WAY
Išfasavimas10 kg
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.