Kodas: 4770168921535

KAKĖ MAKĖ "MAGIŠKAS" ORGANINIS KOMPOSTAS SU PERLITU 3 L

1,99 €/ vnt.
0,66 €/ l

Būklė: Yra parduotuvėse

Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų: 1,49 € (-25 %)

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Pristatymo galimybės:

  (Pasirinkimas kitame žingsnyje)

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje
  Pristatymas į namus
  Atsiėmimas paštomate

  „MAGIŠKAS“ ORGANINIS KOMPOSTAS SU PERLITU
  Paskirtis: Ar žinote, kas yra augalinis kompostas? Sėkloms ir augalams – tai tarsi minkšta magiška antklodė, kuri ne tik glosto jų šaknis, bet ir maitina. Augalinis kompostas – tikra gamtos dovana! Jis gaminamas iš įvairių atliekų, kurių galima rasti aplinkoje – nuo augalų šakų, lapų iki maisto likučių. Be to, jame yra magiškų priedų: perlito, jūros dumblių ir kitų stebuklų, padedančių augalams augti sveikiems ir stipriems.
  Naudojimo rekomendacijos: prieš sėjant ir sodinant daržoves, gėles ar kitus augalus, substratą būtina vėdinti ir papildomai sudrėkinti. Sėjant daržovių, gėlių ar kitų augalų sėklas, pripilti komposto į daigyklą ir išlyginti, sėklas įterpti, kaip rekomenduojama ant sėklų pakuotės. Persodinant daržovių ar gėlių daigus į vazoną, šiltnamį ar lauką, į vazoną ar duobutę pripilti komposto, įsodinti daigą ir gausiai palieti. Sodinant arba persodinant kambarinius augalus, į vazonėlio dugną įdėti 2–3 cm drenažo, priberti komposto, įsodinti augalą ir gausiai palieti.
  Auginimo terpė
  F.1.1.1.3 Durpių produktas su organinėmis trąšomis
  Parametrai: bendrasis azotas (N) – 1,5 %, P2O5 – 0,4 %, K2O – 0,7 %, sausoji medžiaga – 76,9 %, fosforas (P) – 0,5 %, kalis (K) – 0,6 %, kalcis (Ca) - 3,3 %, magnis (Mg) – 0,9 %, organinė anglis (Corg) – 48,2 %, (pHKCl) – 6,3–6,6, elektrinis laidis (EC mS/cm) – 0,9, fizinė forma – biri, tūris įpylimo momentu – 3 l, frakcija – 1–10 mm, organinės medžiagos kiekis – 30,1 %.
  Priemaišos: kietos natūralios priemaišos (akmenys ir pan.), kurių skersmuo iki 5 mm, – nerasta, kietos nenatūralios priemaišos (plastikas, metalas ir pan.), kurių skersmuo nuo 2 mm, – nerasta, piktžolių sėklos – nerasta, kadmis (Cd) – < 0,6 mg/kg, šešiavalentis chromas (Cr VI) – < 0,1 mg/kg, gyvsidabris (Hg) – < 0,2 mg/kg, nikelis (Ni) – < 6,3 mg/kg, švinas (Pb) – < 8,2 mg/kg, arsenas (As) – < 1,9 mg/kg, varis (Cu) – < 10,6 mg/kg, cinkas (Zn) – < 56,3 mg/kg, salmonelės (Salmonella spp.) – nerasta, Escherichia coli ir Enterococcaceae tipų bakterijų < 1000/1g.
  Sudėtis: 60% aukštapelkių durpės, 30% augalinis kompostas, 10% perlitas, trąšos 3kg/m³, jūros dumbliai 300g/m³, dolomitmilčiai 6kg/m³

  Charakteristikos
  PaskirtisUniversalūs
  TipasKompostas
  Prekinis ženklasSODOLENDAS x KAKĖ MAKĖ
  Išfasavimas3 l
  Tūris įpilimo metu3 l

  Geriausia pirkti viską kartu!

  KAKĖ MAKĖ "MAGIŠKAS" ORGANINIS KOMPOSTAS SU PERLITU 3 L
  +
  KAKĖ MAKĖ "MAGIŠKAS" ORGANINIS KOMPOSTAS SU... 1,99 € / vnt.
  Komplekto kaina
  3,59 € / vnt.
  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.