Kodas: 4770168904439

KOMPOSTUOTAS ARKLIŲ MĖŠLAS 10 L

5,59 €/ vnt.
0,56 €/ l

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų: 4,19 € (-25 %)

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Pristatymo galimybės:

  (Pasirinkimas kitame žingsnyje)

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje
  Pristatymas į namus
  Atsiėmimas paštomate

  Mėšlo kompostas, paruoštas kaip natūrali dirvožemio gerinimo medžiaga, skirta augalų daigų (sodmenų, sodinukų) substratui, daržovių, gėlių, sodo ir dekoratyvinių augalų, vejų gruntui ar dirvožemiui gerinti.
  Poveikis: įvairių organinių medžiagų mišinyje esančios organinės ir mikrobiologinės medžiagos, suteikia dirvai purumo ir užtikrina ilgalaikį trąšumą. Į dirvą įterptas kompostas išskiria pagrindines augalams reikalingas maistines medžiagas – azotą, fosforą, kalį ir mikroelementus. Jeigu dirva molinga, kompostas pagerina jos struktūrą ir padidina oro laidumą, o smėlingose dirvose sulaiko drėgmę, atkuria nualintas dirvas. Šiuo kompostu tręšiami Jūsų augalai bus atsparesni ligoms.
  Naudojimo rekomendacijos: tręšiant daržoves: žiedinius ir gūžinius kopūstus, brokolius, porus, agurkus, pomidorus, cukinijas, moliūgus – 3 l/m2 morkas, burokėlius, svogūnus – 2 litro/m2 šiltnaminiams augalams: į dirvą įterpiama 3 l/m2 komposto auginant augalus talpose, konteineriuose, maišuose - kompostas turėtų sudaryti penktadalį jų tūrio. Vaismedžiams ir uogynams : prieš sodinimą įterpti 3–3,5 l/m2 komposto kambariniams, lauko augalams ir balkoninėms gėlėms auginti ir persodinti, gruntų struktūrai pagerinti, alpinariumams formuoti - kompostą reikia sumaišyti su žeme ar durpėmis (santykis: 1/5), įsodinti augalą ir palaistyti.
  Dirvožemio gerinimo medžiagų ir auginimo terpių gaminių grupė: dirvožemio gerinimo medžiagų mišinys
  Parametrai: organinių medžiagų – 13 %, drėgmė – ne didesnė kaip 60 %, reakcija (pHKCI) – 7–8, elektrinis laidis (EC mS/m) – mažesnis kaip 60, bendrasis azotas (N) – 0,5 %, bendrasis fosforas (P2O5) – 0,3 %, bendrasis kalis (K2O) – 0,4 %.
  Sudėtis: 100% kompostuotas arklių mėšlas

  Charakteristikos
  Tūris įpylimo metu10 l
  PaskirtisUniversalūs
  Prekinis ženklasBIOHUMUS & SOIL
  Išfasavimas10 l

  Geriausia pirkti viską kartu!

  KOMPOSTUOTAS ARKLIŲ MĖŠLAS 10 L
  + + +
  Komplekto kaina
  100,98 € / vnt.
  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.