Citrinvyčių lapai ir uogos kvepia citrinomis. Augalų uogose gausu cukraus, obuolių rūgšties ir eterinio aliejaus. Jos vartojamos kaip stimuliuojamieji ir tonizuojamieji vaistai: šalina nuovargį, suteikia žvalumo. Tonizuojamųjų ypatybių turi ir lapai, jie renkami rudenėjant, kai pradeda gelsti. Citrinvyčių sėklos – kinų liaudies medicinos vaistas, padedantis gydyti tuberkuliozę, bronchinę astmą, skrandžio sutrikimus ir kitas organizmą sekinančias ligas.
Kada sodinti? Anksti pavasarį arba rudenį, tačiau sodinukus, augintus vazonėliuose, galima sodinti visą šiltąjį sezoną.
Kada derės? Vaisiai sunoksta rugsėjį ir kabo ant šakelių iki pat šalčių.
Vieta ir gruntas. Augalai sodinami pietrytinėje arba pietinėje pusėje, nes jiems reikia šviesos. Pirmaisiais metais augalai kenčia nuo tiesioginių saulės spindulių, todėl reikėtų padaryti dirbtinį pavėsį. Be to, jie mėgsta nuo vėjų apsaugotas vietas. Geraiauga puveningose, nesunkiose, laidžiose, drėgnose, bet neužmirkstančiose, kalcio gausiose dirvose. Citrinvyčių šaknys driekiasi paviršiuje, todėl dirva turi būti puri.
Sodinimas. Citrinvyčiai geriau dera auginami grupėmis, nes tai yra kryžmadulkiai augalai. Sodinukus reikėtų sodinti ne giliau nei iki šaknies kaklelio. Duobės dydis turėtų būti 70 cm pločio ir 50 cm gylio. Sodinant tarp augalų paliekami 1,5–2 metrai. Pasodintus augalus rekomenduojama gausiai palieti, apmulčiuoti, neužmiršti sudaryti pavėsį, kol prigis. Augalai žydi ir nokina uogas tik ant besivejančių, lipančių stiebų, todėl būtina įrengti atramas.Stiebus iš pradžių patartina apsukti apie atramas pagal laikrodžio rodyklę, vėliau jie vyniosis patys.
Priežiūra. Rudenį, žiemą ar anksti pavasarį (iki sulčių tekėjimo) reikėtų išgenėti silpnesnius, krūmams formuoti nereikalingus, nederlingus, senus stiebus. Kad krūmai nebūtų per daug tankūs, galima patrumpinti šoninius ūgliukus. Augalai atsparūs šalčiams, todėl žiemai nereikia jų pridengti.