TIK INTERNETU
ŠILTNAMIS ARKINIS 10M (6MM) GASPADORIUS
Kodas: 0000000168076

ŠILTNAMIS ARKINIS 10M (6MM) GASPADORIUS

1 077,00 €/ vnt.

Būklė: Yra sandėlyje

*Dėmesio. Ši prekė yra užsakoma tiesiogiai iš tiekėjo, pristatymo terminas gali užtrukti iki 10-15 d. d.

Pristatymo galimybės:

(Pasirinkimas kitame žingsnyje)

Pristatymas į namus

Užsakytą ir visiškai paruoštą montavimui šiltnamį (tvirto karkaso dalis, pamatinį pagrindą, M5 dydžio varžtus, supjaustytą ir paruoštą montavimui Europos gamintojų polikarbonato dangą (4 arba 6 mm storio pagal pasirinkimą), difuzinę aliuminio juostelę polikarbonato lapų galų užsandarinimui, smulkią iliustruotą surinkimo instrukciją ir visą kitą, ko reikia TVARKINGO šiltnamio surinkimui ir sumontavimui.

Tvirta šiltnamio konstrukcija leis jaustis ramiai dėl šiltnamio saugumo ne tik pučiant stipriam vėjui, bet ir gausiai sningant. Šiltnamis suprojektuotas taip, kad atlaikytų ne tik prie karkaso parištus augalus. Šiltnamio karkasas atlaikys ir pakabinamas lentynėles, skirtas sudėti daigykloms ar vazonėliams. LENTYNĖLES GALITE ĮSIGYTI IŠ MŪSŲ UŽ ITIN PATRAUKLIĄ KAINĄ.

Šiltnamio "Gaspadorius" privalumai rinkoje:

 ►  ERDVUMAS - šiltnamio plotis 2,87 m, ilgis 4, 6, 8 arba 10 m, aukštis - net  2,25 m. Jame puikiai jausis ir nebus suvaržyti ne tik aukštaūgiai pomidorai, bet ir patys daržininkai. Plačių šiltnamio durų dėka be jokio vargo įvažiuosite į šiltnamį su standartinio pločio karučiu. Nebereikės žemių nešioti kibirais.

►  TVIRTUMAS - šiltnamis pagamintas iš ypač tvirtų cinkuotų profilių, kurie gaminami iš 80 mm pločio cinkuotų plieno juostų ir turi TVIRTĄ CINKUOTĄ PAMATINĮ PAGRINDĄ (su plieniniu cinkuotu sandarinimo kampu), kuris suteikia šiltnamiui papildomą tvirtumą, bei arkų sustiprinimus, kurie montuojami būtent tose vietose, kuriose jie geriausiai sutvirtina šiltnamio arkas! Profilių cinko storis 275 g/m², tad šiltnamio karkasas ypatingai atsparus rūdims. Sustiprintam šiltnamiui nebus baisios jokios sniego ar vėjo apkrovos, tad apie šiltnamio išmontavimą žiemai nereikia net galvoti.

► SANDARUMAS - šiltnamis dengiamas 4 arba 6 mm (nurodyta pavadinime) storio polikarbonato plokštėmis, kurios turi oro kanalus ir yra tarsi stiklo paketas. Šiltnamio durys ir orlaidės sukonstruotos taip, kad neliktų nereikalingų tarpų. Net prasidėjus rudeninėms šalnoms (oro temperatūrai esant net iki -5°C), Jūsų šiltnamyje oro temperatūra bus vis dar pliusinė, tad vis dar galėsite auginti ir mėgautis šviežiomis daržovėmis.

►  FUNKCIONALUMAS - mūsų šiltnamis abiejuose galuose turi duris, kurių viršutinė dalis varstosi kaip orlaidės. Kam reikalingos dvejos durys? Pertverkite šiltnamį ir skirtinguose šiltnamio galuose galėsite auginti skirtingas daržoves.

Pasistatėte 4 metrų ilgio šiltnamį ir pamatėte, kad Jūsų šeimai jis per mažas ? Ne bėda. Mūsų šiltnamį lengvai padidinsite net ir po to, kai jis jau surinktas. Tiesiog įsigykite iš mūsų šiltnamio prailginimą ir Jūsų šiltnamis bus jau ne 4, o 6 metrų ilgio.

Pastatėte šiltnamį sode prie takelio, tačiau persigalvojote ir norite perkelti jį į kitą vietą? Ir tai ne bėda. Mūsų surinktas šiltnamis toks stabilus, kad be didesnio vargo pernešite jį į jums patogią vietą.

 Neužtenka vėdinimo per dvi orlaides šiltnamio galuose? Galėsite įmontuoti papildomas orlaides (paprastas arba automatines) šiltnamio stoge. Paprasta, efektyvu ir funkcionalu.

► ILGAAMŽIŠKUMAS - stori (net 1 mm storio) ir kokybiškai nucinkuoti (cinko storis 275 g/m²) šiltnamio karkaso profiliai bei europos gamyklose gaminami polikarbonato lakštai, kuriems gamintojai suteikia 10 metų garantiją, leis jums džiaugtis nesenstančiu šiltnamiu tikrai ilgą laiką!

Šiltnamio rėmui suteikiama 5 metų gamintojo garantija.

 ►  ESTETIŠKUMAS - mūsų gaminamas šiltnamis ne tik ištikimai tarnaus jums kaip daržovių namas,  mes esame tikri, jis neabejotinai papuoš jūsų sodybos ar namo kiemą. Daugiau jokių vėjyje besiplaikstančių polietileno plėvelių atplaišų - šiuolaikinis ir modernus šiltnamis dengtas kokybiška polikarbonato danga, jau dabar gali buti jūsų!

Surinkto arkinio šiltnamio "Gaspadorius" svoris:

  surinktas 2,87 metrų pločio ir 4 metrų ilgio šiltnamis sveria 115 kg.

  surinktas 2,87 metrų pločio ir 6 metrų ilgio šiltnamis sveria  147 kg.

  surinktas 2,87 metrų pločio ir 8 metrų ilgio šiltnamis sveria  180 kg.

  surinktas 2,87 metrų pločio ir 10 metrų ilgio šiltnamis sveria  210 kg.

 

*Šiltnamio pristatymo terminas 10-15 d.d.

 

Charakteristikos
Plotis, cm287
Gylis, cm1000
Aukštis, cm225
Garantija

Į pardavėją dėl atsiradusių prekės trūkumų galima kreiptis per 2 metų laikotarpį nuo įsigijimo datos (įstatyminė kokybės garantija). Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos. Prieš naudodamasis preke pirkėjas turi atidžiai perskaitykite prekės eksploatavimo instrukciją, jei tokia yra.

Geriausia pirkti viską kartu!

ŠILTNAMIS ARKINIS 10M (6MM) GASPADORIUS
+ + +
Komplekto kaina
1 164,97 € / vnt.
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.