TIK INTERNETU
GREENWORKS VEJOS PJOVIMO ROBOTAS OPTIMOW10
Kodas: 6952909021553

GREENWORKS VEJOS PJOVIMO ROBOTAS OPTIMOW10

1 199,00 €/ vnt.

Būklė: Yra sandėlyje

*Dėmesio. Ši prekė yra užsakoma tiesiogiai iš tiekėjo, pristatymo terminas gali užtrukti iki 10-15 d. d.

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Pristatymo galimybės:

  (Pasirinkimas kitame žingsnyje)

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje
  Pristatymas į namus
  Pažangus vejos robotas vidutinio dydžio ir didelėms, iki 1 000 m2, vejoms

  Greenworks Optimow 10 – tai visiškai automatizuotas vejos robotas, skirtas profesionaliai vejų iki
  1 000 m2 priežiūrai. Sumontuoti paprasta, nes komplekte yra viskas, ko jums reikia. Tiesiog prisekite perimetro vielą ir prijunkite prie bazinės stotelės.

  Sumontavus Optimow vejos robotą, jis nupjaus veją pagal iš anksto nustatytą grafiką, įsikraudamas tuomet, kai to reikia. Su GSM palaikoma programėle galėsite valdyti jį iš bet kurios vietos, jei, esant reikalui, norėsite keisti vejos pjovimo laiką bei įmontuotus pakėlimo ir susidūrimo jutiklius, kad visuomet būtų saugu.

  Pažangus ir tylus veikimas

  Pažangi Greenworks Optimow 10 konstrukcija yra tinkama vidutinio dydžio ir didelėms, iki 1 000 m2, vejoms (beveik 4 teniso aikštynai). Prietaisas, nepaisant jo gebėjimo nupjauti didesnius plotus, yra labai manevringas, o išskirtinai mažas darbinis garsas reiškia, kad pamiršite apie jo egzistavimą.

  Visapusiškas valdymas Greenworks programėle

  Optimow 10 vejos robotą galima valdyti ir atnaujinti per GSM Greenworks programėlę, kurioje galėsite stebėti prietaisą bei keisti nustatymus ir grafikus iš bet kurios pasaulio vietos. Į prietaisą yra integruota e-SIM kortelė, kurios veikimą, esant poreikiui, galima pratęsti.

  Saugus ir išmanus

  Optimow 10 vejos robotas sukurtas galvojant apie saugumą, jame įdiegtas integruotas pakėlimo jutiklis, kuris, pakėlus prietaisą, automatiškai sustabdo peilius. Susidūrimo jutikliai leidžia Optimow vejos robotui atpažinti kliūtis, sustabdant prietaisą ir nukreipiant jį pjauti veją kitur. Dėl lietaus ir šerkšno jutiklių Optimow 10 vejos robotas yra ne tik saugus, bet ir išmanus siekiant užtikrinti, kad veja bus pjaunama tik tinkamomis sąlygomis, o integruota geografinės zonos apsauga siunčia pranešimus, jei prietaisas išvažiuoja iš savo zonos.

  Kaip tai veikia?

  Sumanymas paprastas: laidas riboja jūsų vejos perimetrą. Jį galima sumontuoti vejoje arba paslėpti užkasant. Sumontavus Optimow 10 vejos robotą, jis pjauna veją atsitiktiniu būdu, ir veja įgauna į kilimą panašią išvaizdą. Sudėtingesnių formų sklypams pasirinktinai įsigyjamas gido laidas leidžia Optimow vejos robotui lengvai rasti kelią atgal į bazinę stotelę įkrovimui.

  Kaip žinoti, kur veja jau nupjauta?

  Optimow 10 vejos robotas nežino, kur nupjovė, ir jam to nereikia. Reguliariai pjaunant veją atsitiktiniu būdu, jis lengvai nupjauna visą veją, vienu metu nupjaudamas labai nedidelius plotus ir palikdamas visiškai lygų paviršių.

  Kaip įkrauti?

  Optimow 10 vejos robotas žino, kada akumuliatorius baigia išsikrauti, ir automatiškai grįžta į bazinę stotelę, kad įsikrautų prieš atnaujinant pjovimą, kai bus tam pasiruošęs.

  Kur patenka nupjauta žolė?

  Dėl „po truputį ir dažnai“ pjovimo būdo nupjautos žolės lieka labai nedaug, ji nukrenta prie žolės šaknų ir yra nepastebima. Po to žolė natūraliai suyra ir atlieka trąšos funkciją, suteikdama vejai sveikesnę ir žalesnę išvaizdą.

  Kaip dažnai vejos robotas turi pjauti veją?

  Priklausomai nuo jūsų vejos ploto dydžio, nustatykite pjovimo grafiką Greenworks programėlėje ir Optimow 10 vejos robotas automatiškai laikysis šio grafiko.  Privalumai

  • Visiškai automatinis vejos robotas – niekuomet nebereikės pjauti vejos patiems
  • Jokių nupjautos žolės likučių, kuriuos reikėtų utilizuoti
  • Nupjauna iki 1 000 m2 vejas ir įveikia iki 35 proc. nuolydžius
  • Sukurtas saugiam darbui
  • Atsparumo vandeniui standartas IPX5 leidžia lengvai išplauti jį naudojant sodo žarną
  • Valdomas mobiliuoju telefonu iš bet kurios pasaulio vietos
  • Pasirinktinai įsigyjamas gido laidas, skirtas sudėtingos formos vejoms
  • Mėgaukitės tobula, sveika ir žalia veja
  • Nuotolinis trikčių šalinimas
  • Jokių išmetamųjų teršalų
  • Išskirtinai tylus veikimas
  • Jokio kuro ar laidų, kuriais reikėtų rūpintis.
  • Mažos veikimo išlaidos
  • Suteikiama visapusiška 3 metų garantija

  Didesnėms vejoms išbandykite mūsų didžiausią modelį – Optimow 15 vejos robotą, galintį nupjauti iki 1 500 m2 plotus.


  Techninės savybės:

  Vejoms iki < 1000 m2
  Pjovimo plotis – 22 cm
  Pjovimo sistema – 3 besisukantys peiliai
  Pjovimo režimas – laisvai judantis
  Aukščiausia įkalnė – 35 proc.
  Valdymo tipas - GSM
  Min. pravažiavimas – 60 cm
  Atsparumo vandeniui standartas – IPX5
  Perimetro laidas – 100m
  Gido laidas – Yra, bet neprivalomas
  SIM kortelė- įdiegta
  SIM kortelės mokestis – 20 €/metams (2 metai įskaičiuoti į kainą)
  Charakteristikos
  Prekinis ženklasGREENWORKS
  Garantija

  Į pardavėją dėl atsiradusių prekės trūkumų galima kreiptis per 2 metų laikotarpį nuo įsigijimo datos (įstatyminė kokybės garantija). Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos. Prieš naudodamasis preke pirkėjas turi atidžiai perskaitykite prekės eksploatavimo instrukciją, jei tokia yra.

  Geriausia pirkti viską kartu!

  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.