TIK INTERNETU
GREENWORKS VEJOS PJOVIMO ROBOTAS OPTIMOW15
Kodas: 6952909052724

GREENWORKS VEJOS PJOVIMO ROBOTAS OPTIMOW15

1 349,00 €/ vnt.

Būklė: Yra sandėlyje

*Dėmesio. Ši prekė yra užsakoma tiesiogiai iš tiekėjo, pristatymo terminas gali užtrukti iki 10-15 d. d.

Pristatymo galimybės:

(Pasirinkimas kitame žingsnyje)

Pristatymas į namus
Kompaktiškas vejos robotas vidutinio dydžio ir didelėms, iki 1 500 m2 ploto, vejoms

Greenworks Optimow 15 – tai visiškai automatizuotas vejos robotas, skirtas profesionaliai vejų iki
1 500 m2 priežiūrai. Įrengti itin paprasta, nes komplekte yra viskas, ko jums reikia. Tiesiog sumontuokite ribojimo laidą ir prijunkite prie bazinės stotelės.

Sumontavus Optimow 15 vejos robotą, jis nupjaus veją pagal iš anksto nustatytą grafiką, įsikraudamas tuomet, kai to reikia. GSM palaikoma programėle, galėsite jį valdyti ir, esant poreikiui, keisti vejos pjovimo laiką iš bet kurios pasaulio vietos, o įmontuoti pakėlimo ir susidūrimo jutikliai, užtikrins, kad visuomet būtų saugu.

Pažangus ir tylus veikimas

Pažangi Greenworks Optimow 15 konstrukcija yra tinkama didesnėms, iki 1 500 m2, vejoms (beveik 6 teniso aikštynai). Prietaisas, nepaisant jo gebėjimo nupjauti didesnius plotus, yra labai manevringas, o išskirtinai mažas darbinis garsas reiškia, kad pamiršite apie jo egzistavimą.

Visapusiškas valdymas Greenworks programėle

Optimow 15 vejos robotą galima valdyti ir atnaujinti per GSM Greenworks programėle, kurioje galėsite stebėti prietaisą bei keisti nustatymus ir grafikus iš bet kurios pasaulio vietos. Į prietaisą yra integruota e-SIM kortelė, kurios veikimą, esant poreikiui, galima pratęsti.

Saugus ir išmanus

Optimow 15 vejos robotas sukurtas galvojant apie saugumą, jame įdiegtas integruotas pakėlimo jutiklis, kuris, pakėlus prietaisą, automatiškai sustabdo peilius. Susidūrimo jutikliai leidžia Optimow vejos robotui atpažinti kliūtis, sustabdant prietaisą ir nukreipiant jį pjauti veją kitur. Dėl lietaus ir šerkšno jutiklių Optimow vejos robotas yra ne tik saugus, bet ir išmanus siekiant užtikrinti, kad veja bus pjaunama tik tinkamomis sąlygomis, o integruota geografinės zonos apsauga siunčia pranešimus, jei prietaisas išvažiuoja iš savo zonos.

Kaip tai veikia?

Sumanymas paprastas: laidas riboja jūsų vejos perimetrą. Jį galima sumontuoti vejoje arba paslėpti užkasant. Sumontavus Optimow 15 vejos robotą, jis pjauna veją atsitiktiniu būdu, ir veja įgauna į kilimą panašią išvaizdą. Sudėtingesnių formų sklypams pasirinktinai įsigyjamas gido laidas leidžia Optimow vejos robotui lengvai rasti kelią atgal į bazinę stotelę įkrovimui.

Kaip žinoti, kur veja jau nupjauta?

Optimow 15 vejos robotas nežino, kur nupjovė, ir jam to nereikia. Reguliariai pjaunant veją atsitiktiniu būdu, jis lengvai nupjauna visą veją, vienu metu nupjaudamas labai nedidelius plotus ir palikdamas visiškai lygų paviršių.

Kaip įkrauti?

Optimow 15 vejos robotas žino, kada akumuliatorius baigia išsikrauti, ir automatiškai grįžta į bazinę stotelę, kad įsikrautų prieš atnaujinant pjovimą, kai bus tam pasiruošęs.

Kur patenka nupjauta žolė?

Dėl „po truputį ir dažnai“ pjovimo būdo nupjautos žolės lieka labai nedaug, ji nukrenta prie žolės šaknų ir yra nepastebima. Po to žolė natūraliai suyra ir atlieka trąšos funkciją, suteikdama vejai sveikesnę ir žalesnę išvaizdą.

Kaip dažnai vejos robotas turi pjauti veją?

Priklausomai nuo jūsų vejos ploto dydžio, nustatykite pjovimo grafiką Greenworks programėlėje ir Optimow 15 vejos robotas automatiškai laikysis šio grafiko.


Privalumai

• Visiškai automatinis vejos robotas – niekuomet nebereikės pjauti vejos patiems
• Jokių nupjautos žolės likučių, kuriuos reikėtų utilizuoti
• Nupjauna iki 1 500 m2 vejas ir įveikia iki 35 proc. nuolydžius
• Sukurtas saugiam darbui
• Atsparumo vandeniui standartas IPX5 leidžia lengvai išplauti jį naudojant sodo žarną
• Valdomas mobiliuoju telefonu iš bet kurios pasaulio vietos
• Pasirinktinai įsigyjamas gido laidas, skirtas sudėtingos formos vejoms
• Mėgaukitės tobula, sveika ir žalia veja
• Nuotolinis trikčių šalinimas
• Jokių išmetamųjų teršalų
• Išskirtinai tylus veikimas
• Jokio kuro ar laidų, kuriais reikėtų rūpintis
• Mažos veikimo išlaidos
• Suteikiama visapusiška 3 metų garantija

Pažvelkite į mūsų 24/48 „dual volt“ akumuliatorinę sistemą. Vienas akumuliatorius, kurį naudojant galima pasirinkti beveik 50 įrankių namų ir sodo darbams atlikti: nuo kirpimo ir pjovimo iki gręžimo ir šlifavimo.


Techninės savybės:

Vejoms iki < 1500 m2
Pjovimo plotis – 22 cm
Pjovimo sistema – 3 besisukantys peiliai
Pjovimo režimas – laisvai judantis
Aukščiausia įkalnė – 35 proc.
Valdymo tipas - GSM
Min. pravažiavimas – 60 cm
Atsparumo vandeniui standartas – IPX5
Perimetro laidas – 100m
Gido laidas – Yra, bet neprivalomas
SIM kortelė- įdiegta
SIM kortelės mokestis – 20 €/metams (2 metai įskaičiuoti į kainą)

Charakteristikos
Prekinis ženklasGREENWORKS
Garantija

Į pardavėją dėl atsiradusių prekės trūkumų galima kreiptis per 2 metų laikotarpį nuo įsigijimo datos (įstatyminė kokybės garantija). Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos. Prieš naudodamasis preke pirkėjas turi atidžiai perskaitykite prekės eksploatavimo instrukciją, jei tokia yra.

Geriausia pirkti viską kartu!

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.