-43%
AGRONOM STICK IT KENKĖJŲ KONTROLĖS PRIEMONĖ 20 ML
Kodas: 4770168905047

AGRONOM STICK IT KENKĖJŲ KONTROLĖS PRIEMONĖ 20 ML

6,99 € 3,99 €/ vnt.
199,49 €/ l

Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų: 3,99 €

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Pristatymo galimybės:

  (Pasirinkimas kitame žingsnyje)

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje
  Pristatymas į namus
  Atsiėmimas paštomate

  *PRIEŠ NAUDODAMI PRIEMONĘ, ATIDŽIAI PERSKAITYKITE NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ! Laikant produktą sausai ir apsaugotą  nuo tiesioginių saulės spindulių, naudojimo laikas neribotas.

  Paskirtis: priemonė skirta  augalams kenkiančių vabzdžių ir erkių kontrolei. Mechaniškai naikina voratinklines erkes, amarus, skydamarius, blakutes, baltasparnius, tripsus, kenkiančius daržovėms, gėlėms, vaiskrūmiams ir vaismedžiams, dekoratyviniams ir kraštovaizdžio augalams. Priemonė naudojama kaip alternatyvi arba pagalbinė priemonė insekticidams ir (ar) akaricidams.
  Veikimo būdas: priemonės veikimas pagrįstas mechaninio poveikio kenkėjams mechanizmu. Priemonė yra įvairių silikono polimerų derinys. Po panaudojimo šie junginiai paplinta ant besimaitinančių kenkėjų ir ant jų kūnų sukuria polimerinį tinklą. Toks darinys sukausto kenkėjus – blokuoja jų judėjimą. Rezultatas – sustabdomas kenkėjų maitinimasis ant augalų ir sukeliama jų žūtis. Taip kenkėjai naikinami tik mechaniniu būdu.
  Sudėtis: polimerinių silikono ir siloksano junginių mišinys, koncentruota emulsija. Visi monomerai, esantys silikonų kopolimerų mišinyje, atitinka ES reglamento 1907/2006 registracijos reikalavimus.
  Veiklioji medžiaga: polialkileno oksidu modifikuotas heptametiltrisiloksanas.
  Naudojimo rekomendacijos: augalai purškiami 0,2% koncentracijos tirpalu ( 2 ml/1 l H2O arba 20 ml/10 l H2O).
  Bendri naudojimo nurodymai: priemonė pradedama naudoti pastebėjus ant augalų pirmuosius kenkėjus. Jeigu būtina, purškimą pakartoti maždaug po 7 dienų arba vėliau. Purkšti reikia itin kruopščiai. Priemonė veikia tik tiesioginio kontakto su kontroliuojamais kenkėjais atveju. Jai nebūdingas prevencinis ar profilaktinis veikimas. Dėl priemonės mechaninio veikimo pobūdžio neišsivysto kenkėjų atsparumas. Prieš paruošiant visą plotą, pirmiausia priemonę būtina išbandyti ant kelių augalų (ypač apdorojant dekoratyvinius), siekiant įvertinti fitotoksiškumą. Priemonė neturi išlaukos (karencijos) laikotarpio, nes sudėtyje nėra pesticidinių veikliųjų medžiagų.
  Priemonės maišymas: siekiant padidinti efektyvumą, priemonė gali būti maišoma su insekticidais ir akaricidais. Tai ypač rekomenduojama esant gausioms kenkėjų populiacijoms. Mišiniuose priemonę naudoti 0,1% koncentracijos (10 ml/10 l H2O). Į mišinius negalima dėti paviršinio aktyvumo medžiagų. Priemonę galima maišyti su fungicidais. Nors priemonė suderinama su kitais kenkėjų kontrolės produktais, prieš ruošiant didesnius kiekius mišinio, pirmiausia mišinys paruošiamas iš mažų kiekių medžiagų, siekiant įvertinti skiedinio suderinamumą ir, prieš paruošiant visą plotą, priemonę būtina išbandyti ant kelių augalų ir nustatyti fitotoksiškumą. Mišiniuose priemonė pilama paskutinė, paruoštą skiedinį būtina sunaudoti per 24 valandas po paruošimo.
  DĖMESIO!
  Naudojimo apribojimai: neviršyti rekomenduojamų darbinių koncentracijų. Augalų nepurkšti žydėjimo metu ir/arba ant žiedų (žiedynų) – priemonė  gali pakenkti žiedlapiams.  Nepurkšti ant valgomųjų sausmedžių ir salotų. Nenaudoti ant daigų ir labai jaunų augalų, nes yra didelė augalų pažeidimo rizika. Tarp priemonės ir herbicidų naudojimo turi būti 7 dienų intervalas. Tarp trečio ir ketvirto priemonės purškimų turi būti 2 savaičių pertrauka. Nepurkšti jeigu po 4–6 valandų numatomas lietus. Vengti purškiamų zonų persidengimo. Purkšti nevėjuotą dieną, ryte, vakare arba esant debesuotumui, kai temperatūra ne aukštesnė kaip +20 °C. Nors  priemonė galimai nekelia nepriimtinos rizikos bitėms, visgi nerekomenduojama priemonės naudoti bičių maitinimosi ant apdorojamų augalų metu.

   Pagrindinis naudojimas: sausis - gruodis.

  Charakteristikos
  Vidutinė pakuotės išeiga10 ml - 6,5 l darbinio tirpalo
  Prekinis ženklasAGRONOM
  Išfasavimas20 ml
  Kalbos ant pakuotėsLT, EE, EN, LV, SE

  Geriausia pirkti viską kartu!

  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.