-25%
KURMIŲ REPELENTAS DETIA DUJINIS 50 G
Kodas: 4001003905756

KURMIŲ REPELENTAS DETIA DUJINIS 50 G

14,99 € 11,24 €/ vnt.
44,97 €/ kg

Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų: 11,24 €

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Pristatymo galimybės:

  (Pasirinkimas kitame žingsnyje)

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje
  Pristatymas į namus
  Atsiėmimas paštomate

  Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

  Nuodingų dujų repelentas kurmių ir lauko graužikų (pelių, žiurkių, pelėnų) baidymui ir naikinimui.

  Dujinis repelentas yra naudotinas sodo, daržo ir kitų plotų apsaugai nuo kurmių ir pelėnų. Vienoje dėžutėje yra 50 pakuočių po 5 g granulių. DETIA WÜHLMAUSGAS - tai granulės, kurios reaguoja su dirvoje ir ore esančia drėgme ir ima skleisti nuodingas dujas. Dujų kvapo nepakenčia gyvūnai - kurmiai, pelėnai ir palieka paveiktą teritoriją.

  Naudojimas: Prieš naudojimą atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją, papildomai pasikonsultuoti su pardavėju, valstybinių kompetentingų institucijų ar tiekėjų į rinką atstovais.

  Paieškos strypu suraskite požeminę kurmių ar pelėnų urvų sistemą. Tuomet į kiekvieną urvą įdėkite rekomenduojamą kiekį granulių maišelių: pelėnų urvui - 1 x 5 g maišelis, kurmio urvui - 4 x 5 g maišeliai. Po to iš karto uždenkite angą velėna, medžio gabalu, akmeniu ar žemės grumstu, bet stipriai neužspauskite, kad acetileno dujos, išsiskyrusios produktui reaguojant su dirvoje esančia drėgme, galėtų laisvai prasiskverbti į urvus. Granulėms ištirpus, lieka kalkės. Panaudojimų skaičius neribojamas. Veikia mažiausiai 2 savaites.

  DĖMESIO! Po naudojimo pakuotę būtina sandariai uždaryti. Produktą galima naudoti tik lauke, tačiau, ne po pastatais ar šalia jų, kad susidarančios dujos neprasiskverbtų į pastatus.

  DĖMESIO! Susidarančios dujos yra degios.

  Daugiau informacijos: čia

  Charakteristikos
  PaskirtisKurmių poveikio prevencijos priemonė
  Prekinis ženklasDETIA DEGESCH
  Išfasavimas0,25 kg

  Geriausia pirkti viską kartu!

  KURMIŲ REPELENTAS DETIA DUJINIS 50 G
  + + +
  Komplekto kaina
  35,52 € / vnt.
  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.