-25%
IMIDASECT ANTS GELINIS INSEKTICIDAS SKRUZDĖLĖMS MASALO PADĖKLIUKE 1,4 G
Kodas: 4771315390181

IMIDASECT ANTS GELINIS INSEKTICIDAS SKRUZDĖLĖMS MASALO PADĖKLIUKE 1,4 G

4,19 € 3,14 €/ vnt.

Sumažinta kaina TIK INTERNETE

Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų: 2,72 € (-13 %)

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Pristatymo galimybės:

  (Pasirinkimas kitame žingsnyje)

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje
  Pristatymas į namus
  Atsiėmimas paštomate

  Biocidinius produktus naudokite saugiai!  Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. Esant poreikiui, papildomai pasikonsultuokite su pardavėjo, valstybinių kompetentingų institucijų ar tiekėjų į rinką atstovais. Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biuro tel. +370-5-236 2052, +370-687 53 378.

  Biocidinė gelinė priemonė masalo padėkliuke faraoninių (namuose) ir argentininių (lauke) skruzdėlių naikinimui.

  Veiklioji medžiaga imidaklopridas, prisijungia prie vabzdžio neuronų. Šis prisijungimas sukelia nervų impulsų perdavimo sutrikdymą, kuris yra mirtinas šiems vabzdžiams. Skruzdėles traukia maistinės medžiagos, esančios jauke. Skruzdėlės išnešioja gelį ir juo užkrečia savo gentainius, sukeliant apsinuodijimą per sąlytį ir virškinimą nepriklausomai nuo jų išsivystymo stadijos (kiaušinėliai, lervos, nimfos, lėliukės, suaugėliai).


  Naudojimo instrukcijos: Prieš pradedant naudoti biocidinį produktą, pašalinti visus įmanomus skruzdėlių maisto šaltinius (atliekas, maisto likučius...) iš skruzdėlių buvimo vietų tam, kad užtikrinti, kad skruzdėlės būtų priviliojamos gelio ir tikrai jį suvartotų. Dėkite padėkliukus su masalu šalia skruzdžių takų, įėjimo taškų ir jų lizdų. Padėkliukus su masalu tikrinti kartą per savaitę. Tikrinti skruzdėlių buvimo vietas kur yra naudojamas produktas. Jei reikia, padėkliukus su masalu pakeisti nauju. Produkto nenaudoti ten, kur jį gali pasiekti tiesioginiai saulės spinduliai ar šilumos šaltiniai (pvz. nedėti po radiatoriais).
  Vengti nuolatinio (nenutrūkstamo) produkto naudojimo. Jei skruzdėlių nemažėja nepaisant produkto naudojimo pagal nurodytas instrukcijas, susisiekti su kenkėjų kontrolės ekspertais. Informuoti tiekėją, jei produktas yra neveiksmingas. Kai produktas naudojamas lauke, jis turėtų būti naudojamas ant grindinio (produkto nenaudoti ant plikos žemės).

  DĖMESIO! Vengti nereikalingo kontakto su produktu. Netinkamas produkto naudojimas gali pakenkti sveikatai. Produktu neužteršti maisto ir pašarų, maitinimo įrankių, ar paviršių, kur laikomi maisto produktai. Laikyti biocidinį produktą atokiai nuo maisto, gėrimu ir pašarų. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

  IMIDASECT ANTS rekomenduojama naudoti:
  Buitinėse patalpose (įskaitant virtuves);
  Maisto apdorojimo patalpose: maisto gamyklose, virtuvėse, skerdyklose ir pan.;
  Laikymo patalpose: maisto prekybos vietose, sandėliuose, neapdirbtos produkcijos sandėliuose, grūdų talpyklose (išskyrus grūdų sandėliavimo vietas) ir pan.;
  Paruošimo: restoranuose, komercinėse virtuvėse ir pan.;
  Viešuose pastatuose: nepertraukiamai gyvenamose patalpose, įskaitant ligonines, viešbučius, viešuosius baseinus, valstybiniuose pastatuose, įskaitant bažnyčias, hales, bendruomenės centrus, kino teatrus ir pan.
  Rekomenduojama dozė:
  Patalpų viduje: 1 padėkliukas / 4 m2
  Lauke: 1 padėkliukas / 6 m2
  Produktas gali būti naudojamas pastoviai, be pertraukos iki 2-3 mėnesių, nekeičiant naudojamų padėkliukų su masalu ar tepto produkto. Produktą naudoti pakartotinai iki 12 kartų per metus.  

  Biocidinio produkto tipas. 18 produktų tipas. Insekticidas. Veiklioji medžiaga: imidaklopridas CAS Nr. 138261-41-3, EB Nr.428-040-8,  0,01%.

                    
                         Atsargiai

  Pavojingumo frazė. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Atsargumo frazės.  Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Turinį ir talpyklą šalinti pavojingų ar specialių atliekų surinkimo punktą, laikantis vietinių, regioninių, nacionalinių ir (arba) tarptautinių nuostatų.

  Charakteristikos
  PaskirtisRopojančių vabzdžių poveikio kontrolės priemonė
  Prekinis ženklasIMDASECT
  Išfasavimas1,4 g

  Geriausia pirkti viską kartu!

  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.