-25%
INSEKTICIDINIS AEROZOLIS FLASH 23 0,4 L
Kodas: 8007675357110

INSEKTICIDINIS AEROZOLIS FLASH 23 0,4 L

Tūris


0,4l

4,20 € 3,15 €/ vnt.
7,88 €/ l

Sumažinta kaina TIK INTERNETE

Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų: 3,15 €

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Pristatymo galimybės:

  (Pasirinkimas kitame žingsnyje)

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje
  Pristatymas į namus
  Atsiėmimas paštomate

  Biocidinius produktus naudokite saugiai!  Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. Esant poreikiui, papildomai pasikonsultuokite su pardavėjo, valstybinių kompetentingų institucijų ar tiekėjų į rinką atstovais. Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biuro tel. +370-5-236 2052, +370-687 53 378.
  Insekticidinis aerozolis FLASH 23 skirtas skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams naikinti.

  Naudojimas: Prieš naudojimą balionėlį gerai supurtyti. Vabzdžių naikinimui iš 20-30 cm atstumo purkšti į jų susitelkimo vietas (plyšius, aplink vamzdžius, ventiliacijos angas, po kriauklėmis ir kt.) taip pat ant durų staktų, langų rėmų, sienų. Produktą purkšti tolygiai, vengti šlapių paviršių susidarymo. 1 m 2 plotas turėtų būti apruošiamas maždaug per 2 s. Po purškimo būtina išeiti iš patalpos ir palikti ją uždarytą ne mažiau nei vienai valandai. Po to patalpą gerai išvėdinti, kad neliktų preparato kvapo. Apsaugai nuo ropojančių vabzdžių patekimo į patalpas iš lauko pusės purkšti į plyšius sienose, prie langų, durų, pamatų ir aplink juos.


  Biocidinio produkto tipas. 18 produktų tipas. Insekticidas. Veikliosios medžiagos: permetrinas, CAS Nr. 52645-53-1, EB Nr. 258-067-9, 0,2 %, tetrametrinas, CAS Nr. 7696-12-0, EB Nr. 231-711-6, 0,2 %, piperonilbutoksidas, CAS Nr. 51-03-6, EB Nr. 200-076-7, 0,6%.                                   Atsargiai

  Pavojingumo frazės. Degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Sukelia smarkų akių dirginimą. Labai toksiška vandens organizmams. Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.  Sudėtyje yra permetrino. Gali sukelti alerginę reakciją. Pakartotinis poveikis gali sukelti odos džiūvimą arba skilinėjimą. Atsargumo frazės.  Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Slėginis indas. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 OC temperatūroje. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į buitinėms atliekoms skirtus konteinerius. Pakuotę laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Naudojant nevalgyti ir negerti. Laikyti atokiau nuo maisto produktų ir gyvulių pašaro. Naudoti tik vietose, kurias galima gerai išvėdinti. Atsitiktinai patekus preparato į virškinimo traktą nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biuro tel. (8-5) 236 2052, 8-687 53 378. Slėginis indas: saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje nei 50 °C temperatūroje. Nebandyti deginti net tuščio. Nepurkšti į atvirą liepsną ar ant kokios nors įkaitintos medžiagos. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių.

  Charakteristikos
  Tūris0,4l
  PaskirtisKenkėjų poveikio kontrolės priemonė
  Prekinis ženklasCREDO
  Išfasavimas0,4 l

  Geriausia pirkti viską kartu!

  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.