Kodas: 3179630009831

SKRAIDANČIŲ VABZDŽIŲ INSEKTICIDAS COBRA 400 ML

4,19 €/ vnt.
10,48 €/ l

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų: 3,14 € (-25 %)

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Pristatymo galimybės:

  (Pasirinkimas kitame žingsnyje)

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje
  Pristatymas į namus
  Atsiėmimas paštomate

  Biocidinius produktus naudokite saugiai!  Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. Esant poreikiui, papildomai pasikonsultuokite su pardavėjo, valstybinių kompetentingų institucijų ar tiekėjų į rinką atstovais. Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biuro tel. +370-5-236 2052, +370-687 53 378.

  Aerozolis skirtas skraidantiems vabzdžiams (musėms, uodams ir kt.) naikinti.

  Naudojimas: prieš naudojimą balionėlį gerai supurtyti. Skraidantiems vabzdžiams (musėms, uodams ir kt.) naikinti 14-18 kv.m patalpoje purkšti į orą 5-7 sekundes. Po 10-15 minučių patalpą gerai išvėdinti. Ropojantiems vabzdžiams (tarakonams, skruzdėlėms, blakėms, blusoms, vorams) patalpose naikinti iš 20 cm atstumo purkšti į vabzdžių susitelkimo vietas atidarę langus arba orlaides. Po 10-15 minučių patalpą gerai išvėdinti. Apsaugai nuo ropojančių vabzdžių patekimo į patalpas iš lauko pusės purkšti į plyšius sienose, prie langų, durų pamatų ir aplink juos.

  Biocidinio produkto tipas. 18 produktų tipas. Insekticidas. Veikliosios medžiagos: d-tetrametrinas, CAS Nr. 1166-46-7, EB Nr. 214-619-0, 0,08 %; 1R-transfenontrinas, CAS Nr. 26046-85-5, EB Nr. 247-431-2, 0,07 %.

             

                                Atsargiai

  Pavojingumo frazės.
  Ypač degus aerozolis.  Slėginė talpa.Kaitinama gali sprogti. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Atsargumo frazės.  Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.  Prieš naudojimą perskaityti etiketę . Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių / žiežirbų / atviros liepsnos / karštų paviršių. – Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną ar ant kokios nors įkaitintos medžiagos. Nepradurkite ir nedeginkite, net išnaudoto.  Neįkvėpti aerozolių. Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje vietoje. Vengti patekimo į aplinką. Surinkite išsiliejus.  Saugoti nuo saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje nei 50°C temperatūroje. Turinį / talpyklą išpilti(išmesti)pagal vietinius reikalavimus buitinių atliekų šalinimo.

  Charakteristikos
  PaskirtisSkraidančių vabzdžių poveikio prevencija
  Prekinis ženklasCOBRA
  Išfasavimas0,4 l

  Geriausia pirkti viską kartu!

  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.