-2,35 €
PREVIKURAS ENERGY FUNGICIDAS 30 ML
Kodas: 477160131385
PREVICUR ENERGY FUNGICIDAS 30 ML
30 ml

7,60 € 5,25 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Sisteminis fungicidas substrato (grunto) ir dirvos, daržovių ir dekoratyvinių augalų  apsaugai nuo plataus spektro patogenų poveikio. Daugiau informacijos: čia.

Naudojimo rekomendacijos: preparato veikliosios medžiagos pasižymi gydomosiomis ir apsauginėmis ypatybėmis. Patekdamos į augalus per šaknų sistemą ar lapus  veikliosios medžiagos   stabdo grybienos augimą ir sporų vystymasi, tuo pačiu neleisdamos plisti ligoms. Laistyti  preparatą būtina palaikant pastovią substrato drėgmę, purškti profilaktiškai arba pasirodžius pirmiesiems ligų požymiams. Previcur Energy naudoti kas 7-14 dienų iki 2 kartų.

Naudojimo norma (laistyti):  15 ml/10 l vandens/5 m²    

Naudojimo norma (purškti): 30 ml/10 l vandens/1-2 a (100-200 m²)     

SVARBU: augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.

Tūris30 ml
Vidutinė pakuotės išeiga0,030 l/10 l vandens/2 a.
Karencija14 dienų
PaskirtisPatogenų poveikio daržovėms kontrolės priemonė
Prekinis ženklasBaltic Agro
Išfasavimas0.030 L