-25%
VARIO MIKROELEMENTINĖS TRĄŠOS 100G
Kodas: 4771467281108

VARIO MIKROELEMENTINĖS TRĄŠOS 100G

2,10 € 1,58 €/ vnt.
15,75 €/ kg

Sumažinta kaina TIK INTERNETE

Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų: 1,58 €

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Pristatymo galimybės:

  (Pasirinkimas kitame žingsnyje)

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje
  Pristatymas į namus
  Atsiėmimas paštomate

  Neorganinė druska, kuri gali būti naudojama mikroelementiniam (Cu) tręšimui bei pagrindinių grybinių ligų prevencijai.

  Purškite vaiskrūmius, uogakrūmius, vaismedžius pavasarį prieš pumpurų brinkimą arba vėlyvą rudenį po derliaus nuėmimo nukritus lapijai. Sodinant vaiskrūmius ir uogakrūmius, vaismedžius, šakniagumbius, svogūnėlius ligų prevencijai šaknis pamirkykite vario sulfato tirpale.

  Norma: 1 % vario sulfato vandeninis tirpalas (100 g/10 l vandens).    

  SUDĖTIS: CuSO4 × 5H2O (vario sulfatas)
  PAVOJINGUMAS: gali sukelti vėžį. Gali pakenkti negimusiam vaikui. Kenksminga prarijus. Smarkiai pažeidžia akis. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Gali pakenkti organams, jeigu medžiaga veikia ilgai arba kartotinai. Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.
  ATSARGUMAS: prieš naudojimą gauti specialias instrukcijas. Esant sąlyčiui arba jeigu numanomas sąlytis: kreiptis į gydytoją. Saugoti, kad nepatektųį aplinką. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) kaip pavojingą medžiagą. Neįkvėpti dulkių/dūmų/dujų/rūko/garų/aerozolio

  Charakteristikos
  Trąšų sezoniškumasRudeninis tręšimas
  PaskirtisPatogenų poveikio kontrolės priemonė
  Prekinis ženklasEMOLUS
  Išfasavimas0,1 kg

  Geriausia pirkti viską kartu!

  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.