-25%
DETIA SKRUZDĖLIŲ INSEKTICIDAS MILTELIAI 250G
Kodas: 4001003030434

DETIA SKRUZDĖLIŲ INSEKTICIDAS MILTELIAI 250G

8,99 € 6,74 €/ vnt.
26,97 €/ kg

Sumažinta kaina TIK INTERNETE

Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų: 6,29 € (-7 %)

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Pristatymo galimybės:

  (Pasirinkimas kitame žingsnyje)

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje
  Pristatymas į namus
  Atsiėmimas paštomate

  Biocidinius produktus naudokite saugiai!  Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. Esant poreikiui, papildomai pasikonsultuokite su pardavėjo, valstybinių kompetentingų institucijų ar tiekėjų į rinką atstovais. Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biuro tel. +370-5-236 2052, +370-687 53 378.
  Detia birūs milteliai skruzdėlėms naikinti. Skirtas naudoti patalpų viduje, aplink pastatus, terasose, balkonuose ir kt. Didelė pakuotė – 50 m2 skruzdėlių paplitimo teritorijai.
  Veikimas: nuodų veiklioji medžiaga – permetrinas paveikia skruzdžių nervų sistemą ir jos žūsta. Produktas labai traukia skruzdėles dėl didelio cukraus kiekio. Produktas taip pat veiksmingai veikia kitus vabzdžius, pvz., cukrinius žvyninukus, vėdarėlius.
  Naudojimas: Preparatas naudojamas miltelių pavidalu arba ištirpinus vandenyje.
  Barstymas: insekticido miltelius (10 g/m2) plonu sluoksniu paskleisti skruzdėlių susikaupimo vietose, lizduose, ar ant jų judėjimo takų.
  Laistymas: insekticido miltelius ištirpinti vandenyje (10 g preparato ištirpinti 1 l vandens ir gerai išmaišyti), laistyti skruzdėlių susikaupimo vietose ar ant jų judėjimo takų.
  Sąnaudos: 1 m2 paviršiaus apdoroti reikia 10 l pagaminto tirpalo.
  Biocidinio produkto tipas. 18 produktų tipas. Insekticidas. Veiklioji medžiaga: 3-fenoksibenzil (1RS,3RS;1RS,3SR)-3-(2,2-dichlorvinil)-2,2-dimetilciklopropankar boksilatas (permetrinas), CAS Nr.52645-53-1, EB Nr.258-067-9,  0,54 %.
       
            Atsargiai

  Pavojingumo frazė.
  Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Atsargumo frazės. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Turinį/talpyklą šalinti atliekas pagal nacionalinius reikalavimus. Sudėtyje yra Permethrin. Gali sukelti alerginę reakciją.

  Charakteristikos
  Prekinis ženklasDETIA DEGESCH
  Išfasavimas0,25 kg

  Geriausia pirkti viską kartu!

  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.