-40%
KARATE ZEON SPRAY INSEKTICIDAS 1L
Kodas: 477160149167

KARATE ZEON SPRAY INSEKTICIDAS 1 L

14,00 € 8,40 €/ vnt.

Būklė: Yra parduotuvėse

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Galimi pristatymo būdai:

  Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
  Pristatymas į namus
  Atsiėmimas paštomate
  MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
  Pagrindinis naudojimas

  Naudojimui paruoštas plataus spektro kontaktinio ir vidinio veikimo insektoakaricidinis tirpalas kenkėjų (vabzdžių, erkių) naikinimui sodo, daržo ir dekoratyviniuose augaluose.

  Karate Spray - insekticidas pasižymintis akaricidinėmis savybėmis ir priklausantis sintetinių piretroidų grupei.

  Naudojimas: Prieš naudojimą atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją, papildomai pasikonsultuoti su pardavėjo, valstybinių kompetentingų institucijų ar tiekėjų į rinką atstovais. Karate Spray naudojamas pasirodžius pirmiesiems kenkėjams arba pastebėjus pirmuosius pažeidimus ant augalų. Produktas efektyvus išlieka iki 3 savaičių. Naudojimo norma: 300 ml - 1000 ml Karate Spray 10 m2 nupurkšti. Draudžiama purkšti žydinčius augalus, kuriuos apdulkina bitės ir kiti vabzdžiai nuo 4 val. iki 21 val. Yra tikimybė, kad naudojant – Karate Spray gali išsivystyti atsparumas baltasparniams baltukams, kolorado vabalams, kai naudojama nesilaikant rekomendacijų, todėl gali sumažėti šio produkto efektyvumas“. Produktas geriausiai veikia, kai oro temperatūra žemesnė nei 20 °C. Jei dieną temperatūra yra aukštesnė, tai rekomenduojama purkšti vakare. Nepurkšti šlapių augalų. Purškiant svarbu tolygiai padengti visą augalo paviršių. Naudojant Karate Spray didesniame plote, pirmiausiai rekomenduojama išbandyti mažesniame plotelyje ir įvertinti augalų jautrumą insekticidui. Nenaudoti daugiau nei 2 kartus vieno sezono metu. Praėjus 1 valandai po purškimo, lietus insekticido veiksmingumui įtakos neturi.

  Charakteristikos
  PaskirtisKenkėjų poveikio kontrolės priemonė
  Prekinis ženklasKARATE ZEON
  Išfasavimas1l

  Geriausia pirkti viską kartu!

  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.