-35%
ECOGEL INSEKTICIDAS SKRUZDELĖMS GAUDYKLĖ 15 G
Kodas: 8437019226238

ECOGEL INSEKTICIDAS SKRUZDELĖMS GAUDYKLĖ 15 G

7,00 € 4,55 €/ vnt.

Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

Būklė: Yra parduotuvėse

Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų: 4,55 €

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Pristatymo galimybės:

  (Pasirinkimas kitame žingsnyje)

  Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje
  Pristatymas į namus
  Atsiėmimas paštomate

  Biocidinius produktus naudokite saugiai!  Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. Esant poreikiui, papildomai pasikonsultuokite su pardavėjo, valstybinių kompetentingų institucijų ar tiekėjų į rinką atstovais. Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biuro tel. +370-5-236 2052, +370-687 53 378.
  Skruzdėlių naikinimo gaudyklė  Skruzdėlių naikinimo gaudyklė yra praktiška, saugi ir viena iš efektyviausių priemonių visų rūšių skruzdėlių naikinimui patalpų viduje ir išorėje.Skruzdėlių naikinimo gaudyklėje naudojamas masalas – tai stipraus poveikio gelio pavidalo jaukas, pasižymintis labai geromis skruzdėles viliojančiomis savybėmis bei ypatingai geru ėdamumu. Jo uždelsto veikimo efektas leidžia skruzdėlėms darbininkėms jį nunešti į lizdą ir tokiu būdu jį paveikti iš vidaus. Tokiu būdu pašalinama karalienė bei lervutės ir kolonija sunyksta. Specialiai sukurta pakuotė leidžia išvengti produkto ir žmonių tiesioginio kontakto su preparatu bei jo pasklidimo aplinkoje. Tokiu būdu preparatas daug saugesnis vaikams ir netiksliniams/naminiams gyvūnams. Ši sistema leidžia jaukui ilgesnį laiką išlikti šviežiam, ją atvėrus.Ypatybės: Dėka inovatyvios padėkliuko konstrukcijos, tai bene pats draugiškiausias aplinkai, žmogui ir netiksliniams gyvūnams naujos kartos produktas.Profesionalios sudėties ir formuliacijos produktas skirtas buitiniam naudojimui.Domino efektas – išnaikinama visa kolonija, nes jauku maitinama motinėlė ir lervutės.Labiau viliojantis ir ėdamesnis produktas, nei jaukai, esantys plačiai naudojamose tradicinėse sauso ir netgi skysto jauko dėžutėse.Dėka karčiosios medžiagos Bitrex, nepatrauklus žmonėms ir naminiams gyvūnams.Daug mažiau pavojingas aplinkai nei kiti insekticidiniai produktai (milteliai, purškalai, granulės, sausi ar skysti jaukai).Naudojimas:Prieš pradedant naudoti skruzdėlių naikinimo gaudyklę , pašalinkite visus įmanomus skruzdėlių maisto šaltinius (maisto likučius, įvairias organines atliekas) iš jų buvimo vietų, kad užtikrintumėte jog jaukas privilios skruzdėles ir bus suvartotas. Gaudykles išdėliokite šalia skruzdėlių takų, patekimo į patalpas vietose ir prie jųlizdų.Išimkite gaudyklių bloką. Atskirkite vieną gaudyklę spausdami ant pažymėtos laužimo/kirpimo linijos.Aktyvuokite gaudyklę. Iki galo išspauskite kapsulę su geliu, kad jis visas atsidurtų centriniame gaudyklės skyriuje.Pastatykite gaudykles vietose, kur skruzdėlės matomos: virtuvėje, vonioje, valgomajame, terasose.Po 7 dienų patikrinkite vietas, kur buvo naudojamas produktas, ir, jei jaukas suvartotas, o skruzdėlės nesunaikintos, padėkite naują gaudyklęPreparato kiekis pakuotėje - 15 g (3 vnt. x 5 g)Pakuotės vienkartinio panaudojimo atveju užtenka 17-38 m2 (priklauso nuo užkrėstumo lygio) apruošti.
  Biocidinio produkto tipas. 18 produktų tipas. Insekticidas. Veiklioji medžiaga: imidaklopridas CAS Nr. 138261-41-3, EB Nr.428-040-8, 0,01%.
         
               Atsargiai

  Pavojingumo frazė.
  Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Atsargumo frazės. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Saugoti, kad nepatektų į aplinką.  Surinkti ištekėjusią medžiagą. Išmeskite turinį arba talpyklą pagal vietinius / regioninius / nacionalinius / tarptautinius reglamentus.

  Charakteristikos
  PaskirtisRopojančių vabzdžių poveikio kontrolės priemonė
  Prekinis ženklasECOGEL
  Išfasavimas0,015 kg

  Geriausia pirkti viską kartu!

  ECOGEL INSEKTICIDAS SKRUZDELĖMS GAUDYKLĖ 15 G
  +
  ECOGEL INSEKTICIDAS SKRUZDELĖMS GAUDYKLĖ 15 G 4,55 € / vnt.
  Komplekto kaina
  8,54 € / vnt.
  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.