Taste of the Wild priklauso ir visada priklausė vienai šeimai. Būdami naminių gyvūnų savininkais, įmonės įkūrėjai norėjo kokybiško, bet įperkamo maisto savo augintiniams. Taigi, jie jį sukūrė. Įkvėpti idėjos, kad niekas geriau nežino, ką turi valgyti šunys ir katės nei jų pačių DNR, jie sukūrė visavertę mitybą, pritaikytą šiems iš plėšrūnų kilusiems gyvūnams.
TASTE of the WILD Pacific Stream – begrūdis šunų maistas su lašiša, tame tarpe rūkyta lašiša. Jis gaminamas dviejų rūšių: suaugusiems šunims ir mažiems šuniukams. Pastarasis tinka ir šuningoms bei maitinančioms kalėms.
TASTE OF THE WILD High Prairie– begrūdis šunų maistas su bizoniena ir elniena. Jis gaminamas dviejų rūšių: suagusiems šunims ir mažiems šuniukams. Pastarasis tinka ir šuningoms bei maitinančioms kalėms.
Naminių gyvūnų nutukimas jau tapo sveikatos problema No1 augintinių tarpe. Kad problema išties didelė nuolat šneka ir veterinarai: šunų ir kačių nutukimo lygis pasiekė pandemijos mastą ir yra panašus į žmonių nutukimo lygį: maždaug 30–40 % šunų ir kačių turi antsvorio arba yra nutukę. JAV šie skaičiai dar didesni. Remiantis naujausiais statistiniais duomenimis, dauguma JAV augintinių – apie 56 % šunų ir 60 % kačių – priskiriami turintiems antsvoriui arba nutukusiems.
Vasara su augintiniais bene maloniausias laikas šunų mylėtojams. Maudynės jūroje, žaidimai paplūdimyje, popietės saulės atokaitoje ar ilgi pasivaikščiojimai yra puikūs dalykai, tačiau vasaros saulė – ne juokas mūsų keturkojams draugams.
Kiekvienas šeimos narys yra skirtingas, naminiai gyvūnai irgi. Monge parenka jiems tai, kas tinka labiausiai. Visi receptai ištobulinti remiantis vartotojų, veisėjų ir mitybos specialistų atsiliepimais bei patarimais.
Patobulintos formulės ir daugybė išbaigtų receptų pristatomi per tris skirtingas linijas. Jas lengvai galima atskirti naujo pakuotės dizaino dėka.
Brit Care prekės ženklas Lietuvoje žinomas jau seniai. Pas mus jis atkeliauja iš Čekijoje įsikūrusios įmonės VAFO. Tai šeimos įmonė, kuri per 30 metų tapo žinoma visame pasaulyje. VAFO eksportuoja savo produkciją į 70 šalių visame pasaulyje, turi kelias gamyklas Europoje. Visi ingredientai maistui perkami tik iš ES šalių tiekėjų, išskyrus ėriena, kuri atkeliauja iš Naujosios Zelandijos. Įmonė daugiausiai renkasi vietinius tiekėjus iš Čekijos ir Vokietijos, o lašišą perka Norvegijoje. Pašarai gaminami pagal pačių sukurtas receptūras. Receptai nuolat peržiūrimi ir atnaujinami, siekiant dar geresnių skoninių savybių, virškinamumo, bei dažniausiai pasitaikančių ligų prevencijos.
Žolės kramtymas yra natūralus plėšrūnams, tad jei turite šunį ar katę, tikrai teko matyti, kad ir jie kramsnoja žolę. Šunys paprastai žolės paskanauja lauke, tačiau, jei turite katę, kuri gyvena tik namuose, galbūt norėsite užsiauginti kačių žolės patys.
Nerūdijantis plienas dažnai yra geriausiausias pasirinkimas. Nerūdijantis plienas yra higieniškas, o tai reiškia, kad paviršiuje nebus bakterijų. Jį lengva nuplauti vandeniu ir indų plovikliu nepaliekant nešvarumų. Be to, nerūdijantis plienas labai patvarus.
Mes visi pripratę manyti, kad katės švarinasi nuolat. Ir jos tikrai švarinasi nuolat. Katės skiria 30–50 % savo būdravimo laiko kailio priežiūrai. Kodėl jos taip daro?
Baltymai yra svarbi gyvūnų audinių statybinė medžiaga. Tiek katėms, tiek šunims baltymai yra būtina maistinė medžiaga kartu su riebalais, vitaminais, mineralais ir vandeniu. Maistinius baltymus gyvūnų organizmas naudoja plaukams, odai, raumenims (įskaitant širdį), kremzlėms, sausgyslėms ir raiščiams formuoti, taip pat fermentams, kurie palaiko visas medžiagų apykaitos reakcijas organizme, hormonams.
Dažnam gyvūno šeimininkui kyla toks klausimas. Kaip ir daugeliu atveju, vieno atsakymo, tinkančio visiems ir visais gyvenimo etapais nėra. Tiek sausas, tiek šlapias subalansuotas maistas, iš kokybiškų ingredientų, tinka kasdienei mitybai. Svarbu, kad būtų visos reikalingos medžiagos, vitaminai ir mineralai. Aišku, svarbu ir jų kiekis maiste.
Turėdami daugiau informacijos, žinodami pagrindinius pliusus ir minusus, apsispręsti galime greičiau. Daugelis šunų savininkų renkasi sausą maistą dėl kainos ir patogumo. Tačiau vis daugiau savininkų šeria šlapiu maistu (ar net RAW arba BARF) dėl galimos naudos sveikatai.